Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kolonizálnád a Marsot?

Hogyan kolonizálnád a Marsot?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Sehogy, túl sok ott a por és én azt nem takarítanám mindig. Itt is lusta vagyok hozzá.

Plusz félnék mindig, hogy tényleg vannak ott ilyen nagy homokférgek, amiket az egyik összeesküvéses videóban láttam.

2020. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Krumplit termesztenék a saját sz@romban. Aztán majd kiderül, hogy a Dűne féle nagy homok kukacok mit szólnak hozzá.
2020. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem értek hozzá.
2020. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az oxigént fel kell vinni 14%-ra, a hőmérsékletet +8°C ra és le kell helyezni 9 db Óceán lapkát és akkor készen is vagytok.


[link]

2020. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zsolo79 válasza:
100%
Én Neidermüllert és csapatát felkűldeném hogy készítsenek egy légkört!
2020. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orbánt és elv-társait kell áttelepíteni, ott nem kell félniük a migráncsoktól. :-)
2020. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felküldeném az összes cigányt, arabot és egyéb összeférhetetlen népet, hogy nekünk magyaroknak megmaradjon a föld ;)
2020. febr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sehogyan sem. A mars abban az állapotban, ahogy ismered nem létezik, azok csak a Nasa rajzai. Nézd meg egy komolyabb távcsövön, és akkor rá fogsz jönni, hogy az nem egy kerek labda mint a képeken , amire le lehet szállni. Elon Musk mondta, hogy az emberekkel el kell hitetni, hogy mars utazás lehetsége. Mellesleg nincs ott semilyen marsjáró.
2020. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wadmalac ***** válasza:

#8:

Te nem ezt a kórtermet keresed.


Megjegyezném, a kérdés kolonizálásról szólt, ami nem jelent feltétlenül terraformálást.


A kolonizálást viszonylag reális optimista megoldási módjában meg már megelőzött Elon Musk, a legpesszimistább verzióban meg a NASA.

2020. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elso lepes a Hold bazis ,aztan onnak kikuldhetunt a Marsra minden szemetet!
2020. márc. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!