Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki látta a Marsot?

Valaki látta a Marsot?

Figyelt kérdés
Így szól a szöveg:" Bárhol vagy 2011 augusztus 27-én, 0 óra 30-kor pillants fel az égre. Két holdat fogsz látni. A Mars fog a legszebben fényleni. és olyan lesz mint a telehold. A Mars 34,65 millió mérföldre lesz a földtől. Ilyen esemény legközelebb 2287-ben lesz. Add tovább ezt az infót, mert ma élő ember ilyet nem láthat még egyszer! " ^^ hajrá, terjedjen ! :DDD ..szóval én beállítottam ébresztőt fél 1-re..és a nyugati oldalon néztem..de egyszerüen nem láttam semmit.ha ti láttátok..(mert engem érdekel)..akkor tegyetek fel/küldjetek képeket légyszives.köszönöm.
2011. aug. 28. 21:03
 1/8 dellfil ***** válasza:
2011. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Igen, én láttam, sőt, még a Vénusz is nagyobb volt a szokásosnál.

Tök szép volt, a barátom csinált képeket, majd felteszem :D

2011. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Ez a hoax már évek óta kering a neten (l. link)!

[link]


Az ébresztőt meg megérdemelted, ha nem olvastál utána már tavaly előtt a dolognak!

:D

2011. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaha olyan nagynak látod a Marsot mint a teleholdat akkor nagy a baj. Amúgy meg tényleg megérdemli aki ezért a kamuhírért felkelt.
2011. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ugyan akkora lenne a kettő, akkor már nagyon nagy baj lenne...

(Csak egy Mars van, ez sorozatfelvétel).

2011. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
34%
én úgy hallottam hogy a Hold és a Nap helyet fog cserélni, szerinted igaz?
2011. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
minden évben olyan közel kerül a Mars a Földhöz, hogy akkorának látjuk mint a holdat, ritka esemény, 50 évente van ilyen
2011. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem...akkor ezt jól benéztem..de azért köszi a válaszokat
2011. aug. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!