Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Tudom, hogy...

Lehetséges ez? Tudom, hogy Maja naptár meg stb. de érdekel!

Figyelt kérdés
Állítólag a Marson VOLT élet. Lehetséges, hogy több ezer évvel ezelött nekik világvége volt? És nekünk is ez lesz 2012-ben?! Ugyanígy fogunk járni?
2010. júl. 23. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz 2012-ben katasztrófa. ennyi.
2010. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ki állította, hogy a Marson volt élet? Amúgy lehetséges, meg elég sok minden lehetséges. Csak nagy kár ,hogy 2012nek semilyen valóság alapja nincs. Szernted egy láthatalan bolygó közeledik felénk vagy mégis, hogy?
2010. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Úgy halottam, hogy a Marson találtak jeleket, amiből kikövetkeztették, hogy volt ott élet.

Láthatatlan bolgyó???? nem egy meteor közeledik??

2010. júl. 23. 15:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja kihalunk, a Vénuszon élet lesz, a Mars meg gázbolygó lesz, és az eljövendő vénuszlakók a Neptunuszt leveszik a Naprendszer bolygóinak listájáról.
2010. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyesek szerint meteor, masok szerint Nibiru vagy planetX (ami 13x nagyobb mint a föld és jaj)lenyegtelen... Hacsak nem teljesen lathatalan (nem csak a szemnek de a gavitaciojat sem erezkeljuk?!..) akkor van rá esély ,hogy bumm telibe kap, sajnos (vagy nem sajnos) nem tudunk semilyen közeledeő, katasztrofat jelentő meteorocsokáról sem, nem, hogy akármilyen komolyabb objektumról.
2010. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk azert engem erdekelne egy irl fallout3.
2010. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A Marson vízet találtak, pontosabban a fagyott talajból vettek mintát, és azt felhevítve vízgőz keletkezett, amiből kikövetkeztették, hogy akár élet is lehetne így a bolygón.A korábbi elemzések már kimutatták többféle tápanyag, például nátrium, kálium, magnézium jelenlétét a marsi talajban, vagyis csupa olyan elemét, amely az emberi testben is megtalálható, és amely fontos az élet kialakulásához. De semmi több! A Marson nem volt élet.

A 2012-es dolog pedig egy nagy baromság. :)

2010. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Marson volt élet, csak bizonyíték nincs rá. Az is elképzelhető, hogy náluk is eljött a "világvége" ami miatt pusztulásnak indult a civiliációjuk, a bolygójuk. De ne higyj a világvége jóslatoknak. Ha eljön, senki nem fogja tudni, és nem is számít rá. Egyébként azt hiszem Newton a Biblia alapján kiszámította hogy 2060 környékén lesz a világvége, addig pedig bármi lehet, Nibiru, Apophisz is.
2010. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Olyasmit is hallottam, hogy valami új dimenzióba kerülünk meg ilyenek....

Mondjuk ezt érdemes lenne elolvasnia mindenkinek szerintem:

[link]

2010. júl. 23. 16:42
 10/17 anonim ***** válasza:
senki nem tudja? valojaban egy barna torpe tart felenk, egy Jupiter meretu protocsillag. eleg sotet es eleg kicsi ahhoz, hogy ne vegyuk eszre. csak infravoros tartomanyban lehet eszlelni. csak nem eleg gyors ahhoz, hogy a mozgasa alapjan egyertelmuen meghatarozhato. raadasul valoszinuleg oreg is, igy eleg hideg, kb 1000-1200 K a felszini homerseklete. egy-ket even belul eleg nagy kaoszt fog okozni a kulso bolygok ovezeteben ahhoz, hogy eszre vegyuk. es akkor mar keso. de tokmindegy, egy ilyen egitest ellen semmit nem tehetunk. szetzilalja a bolyoovet, megvaltozik a Fold keringesi palyaja, a Hold elszakad tolunk, napkoruli palyara all. jon a nuklearis tel, utana a hurrikanok, szuperviharok korszaka a Foldon. na, ez a vilagvege. remelem, tetszett...
2010. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!