Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz ha az alvó kezét...

Tényleg igaz ha az alvó kezét vízbe lógatjuk bepisil? Senkit se akarok megszívatni csak érdekel hogy tényleg így van.

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Állítólagban és meg sok helyem is letesztelték, de nem jött be.
2011. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vagy ez kinél hogy volt egy 10 éves srác és vele is megcsinálták és bejött .Akkor ez nem mindenkinél jön be .Olyat hallottatok már hogy felnőttnél bejött?

Mert egy kisgyerekkel azért más.

2011. aug. 21. 01:14
 3/8 anonim ***** válasza:
én ezt úgy ismerem, hogy két pohár kell és egyikből a másikba csorgatod a vizet, miközben alszik
2011. aug. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az állítólag csapata szerint nem.
2011. aug. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 welee válasza:
nem igaz próbáltam , de nem hugyozott be illető ,,, sajna
2011. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PótPápuaPuapó ***** válasza:

Húgommal nagyon sokszor próbáltuk így megszívatni egymást amikor még nagyon kicsik voltunk. De a vízbe lógatott kéz sohasem jött be.

Egyszer sikerült, akkor vizes törölközőt tettem a lábára, és vizet csorgattam pohárból-pohárba körülbelül fél méterre a fejétől. Plusz elértem, hogy lefekvés előtt megigyon fél liter vizet. (Azt mondtam neki, hogy versenyezzünk ki tud több vizet meginni.)


De sokkal jobb poén a wc deszkára felragasztani vékony és átlátszó fóliát... Mondjuk osztálykiránduláson a szállodában érdemed ezt megcsinálni, vagy iskolában besurranni a tanári mosdóba, és ott felragasztani a fóliát. De nehogy otthon csináld!

2011. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 the animator válasza:
0%
mit kell it marhulni töltsd a gatyájába s nincs akkora ceremonia
2011. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy: hogy tudod szapulni a kérdést és nem is az volt a kérdés hogy öntsem a e gatyájába a vizet vagy ne .Mint írtam csak érdekel és nem akarom kipróbálni.Legközelebb többször is olvasd át mielőtt válaszolnál mielőtt még értelmetlen választ adnál.Ne itt játszd a menőt.Köszönöm.
2011. szept. 3. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!