Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért nem elõre húzzák a...

Miért nem elõre húzzák a lottószámokat (és 1 hét késéssel leadják tvben)? Így hogy utólag teszik, simán manipulálható a megjátszott számok ismeretében.

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 22:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehetne így is, de akkor majdnem mindenki jó számokra gondolna, és visszakapná a szelvény árának kb. a felét.
2020. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 TappancsMancs ***** válasza:

Pedig a lényeg ott kezdődik, hogy amikor nyert valaki, akkor tényleg nyert-e valaki, és ha nem nyilvános a személy neve, akkor már ez bizonytalan, hogy volt-e tényleg valaki. Lehet, hogy nem is volt?

Vagy miért lenne kényes, hogy ki nyert? .... ?


Nyereményjátékoknál is közzé teszik a nyertesek névsorát, a várossal ahol laknak. Miért is nincs ez a lottonál?


Ha nincs nyertes név >>> akkor kihez ment a pénz? Ez a kérdés, innen indul.

2020. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Azért ha előre húznák, jóval nagyobb esélye lenne a manipulációnak, ugyanis aki tudná a nyerőszámokat, már csak meg kéne őket játszania. (Vagy leadni a drótot valakinek stb.)

Ezzel szemben utólag történő húzásnál már a technológiát kell valahogy megbuherálni, ha csalni akarunk, ami jóval rizikósabb, lebukásveszélyesebb dolog.

2020. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Erre mondtam, hogy titkos húzás kell, ahol nem lehet tudni a számokat. Olvasd el.
2020. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Wadmalac ***** válasza:

Mindent meg lehet bundázni.


Csak az a helyzet, hogy ekkora monstre bizniszben, mint az országos szerencsejáték, nem éri meg.

Sokkal többet nyernek a fair lejátszással, mint amennyit bukhatnának egy csaláson.

Nincs értelme csalni.

2020. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz a beérkezett számokból a számítógép simán kikalkulálja (Keresd meg az a négy számot,hogy legyen 320 darab négy találat, de ne legyen egyik szelvény sem öttalálatos.
2020. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
utolsónak: igen pontosan erre gondolok. Simán összesíteni tudják, hogy melyik számot hányan játszották meg, és a legritkábban megjátszott 5 db golyót megsúlyozzák, vagy mágnes, RFID, infrasugárzás, tökömtudja. Nem vagyok túl rég a mérnöki pályán (17 év) de ha egy olyan gépet kellene tervezzek mely 90 látszólag egyforma golyóból kiválaszt 5 db-ot (előre meghatározott szabályok alapján), azt simán megoldjuk 2 év fejlesztőmunkával.
2020. márc. 30. 22:14
 18/20 anonim ***** válasza:

Amikor regen kezzel huztak hogyan csaltak? Felmelegitettek a golyokat? Aha persze.



Egyebkent az egyik legregibb es egyben legostobabb konteo, hogy regen tobb 5talalatos volt. Ez sem igaz. Regen is ritka volt, csak joval kisebb volt a halmozodas osszege. Mig most akar 200millioval is nohet hetente a lotto5os nyeremenye 30eve mennyi volt? Ugy tunik az emlekekbol hogy alig volt halmazodas, mert ugye sokkal kisebbek voltak a nyeremenyek.

2020. márc. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem szukseges manipulalni. Nagyobb valoszinsuege van annak, hogy beledcsap egy villam. Itt van miert: https://www.youtube.com/watch?v=0rhuqjdlvYU
2020. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Jól gondokkodtok.Nézzük az én esetemet.Kihúztam hatoson a 1,3,12,15,21,23-os számokat.Erre kijött náluk a 2,4,11,14,20,22.Hát,ez nemjött be másik héten a számaimmal eggyütt megjátszottam ujjabb számokat a 5,10,16,19,25,26.Hoppá most sem sikerült.Most,kijött náluk a 6,9,13,17,18,24'Mi ez ha nemvalami csalás?Érdekes,minden héten kikerülik pont azt a hatszámot vagy jobbról vagy balról.Vagyha nekem középen nincs számom,tuti azt húzza ki a gép is és kézi is.Ez már régen volt,de most sincs másképpen.Szerintem azt a hat nyerőszámot egy hét alatt kitudja gép keresni,amelyiket senki nemhúzott ki,ebből kivesznek egy számot,hogy véletlen sem húzzák ki.Vagy a hő működik még mindig,vagy mágnes van a kihúzó kezében vagy kezén.Vagy valami autómatikussan a kezéhez fújja valami pontnál a golyót.Kérdem én,a kézi húzó,miért nemhúz néha látható széléről vagy ilyen a gépinél is,hogy pl mint a gyerekjátéknál,hogy fmeghúznak egy kart és felrepűl egy csomó golyó a levegőbe és amelyiket elkapja a kéz az a nyertes.Vagy,miért nem gyerek húzza ki,ők sosem hazudnak pl egy négyéves:)Tuti több lenne a telitalálat.
2023. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!