Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi készül az olvadt üvegből?

Mi készül az olvadt üvegből?

Figyelt kérdés
Egy keresztrejtvényben csak ennyi van írva hogy ez készül az olvadt üvegből és wikipédián csak az üveggyártás van leírva

#üveg #olvadás #mi készül belőle
2020. ápr. 1. 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
dellfil, nagyon jól felsoroltál üvegből készült árukat... Milyen meglepő, hogy üveg készül üvegből! :) A rejtvényben elég valószínű, hogy nem arra kíváncsiak, hogy milyen üvegből készült tárgyak léteznek, mert akkor nem tették volna hozzá, hogy "olvadt" üvegből.
2020. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem hallgatok el semmit azért írom ki a kérdést mert ha halálosan megfenyegetnének se tudnám egy betűből kitalálni
2020. ápr. 1. 14:39
 13/18 dellfil ***** válasza:

Csikktartó. :DDD


dellfil

2020. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A full=teljes de akkor a megfejtés a gipszkarton és 11 kérdés van és abból csak ezt nem tudtam és a többi 10 kérdésből rájöttem arra hogy a megfejtés a GIPSZKARTON és a kérdés az az hogy ,,Ez készül az olvadt üvegből"
2020. ápr. 1. 14:43
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
üveggyapot
2020. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kémia leckének feladott rejtvény, igaz? 11 szó betűiből jön ki függőlegesen a megfejtés?

Kis kutakodás után pár 10 betűs szó, aminek a 7. betűje 'a'.


ablaktábla---Ez sajnos 'Á' :(

acélszalag

adóhivatal

állástalan

angyalarcú

levesfazék

levélpapír

forradalom

menetnapló

jambósapka


Ennyi tellett. :)

2020. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Óóó... most látom, az üveggyapotról lemaradtam, bocsi! :)
2020. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az üveggyapot jó lehet, de én sem értem miért kellett oda irni az olvadt szót. Bármi ami üvegből van, azt olvadt üvegből készitik, akár csikktartó, akár sörösüveg, akár gyapot. Egy kivétel van, az üvegtörmelék. Na az az egy az nem olvadt üvegből készül.
2020. ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!