Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kamatoztatni ezt...

Hogy tudnám kamatoztatni ezt a fajta képességem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy én nagyon sokat birok pofázni, pozitív értelembe, tehát nem untatom az embereket, rendkívül intelligensen kommunikálok ha megvan a megfelelő társaság.Ha akarok rátudok bármit dumálni az emberekre, és ha akarom az embereknek pozitív lesz rólam a véleményük, ha akarom negatív.Nagyon jól tudom az embereket manipulálni csupán azzal hogy kinyitom a számat és mondom, mondom, mondom.Hogy, esetleg milyen munkával tudom kamatoztatni ezt a képességem.Rendkívül fiatal vagyok.17. de ez a dolog már az előrehozott szóbelin is megmutatkozott és 100% os lett a szóbeli.Szóval röviden annyi hogy rendkívül jól adom elő magam és rendkívül jó a problémamegoldó képességem, és merek is beszélni.
2010. júl. 26. 19:35
 1/8 anonim válasza:
100%
stand up comedy :D
2010. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%

Szerintem próbáld meg az ilyen pénzkeresős dolgokat mint pl. Amway. Ott jó ha bele tudsz akárkibe akármit beszélni. Nézz utána suerintem pont neked való. :D

[link]

2010. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

ja.

es tudod ki a legnagyobb?

nem, nem a Kissadam, a KAP, a Hadhazi vagy a Bodocs.

nem is a Fabry.

hanem Gyurcsany. szal lehetnel standupos miniszterelnok

vagy ertekesitesi manager, magyarul ugynok (nem titkos)

sok szerencset...

2010. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sima értékesítő meló akkor. ott arathatsz, ha valóban jó vagy...
2010. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Időnként bolondíts magadba egy-egy jó csajt, lehetőleg beszűkültet. Aztán mehetnek sorban külföldre luxusportékának, saját szakállra. Neked csak utal, mert imád. Semmi macera, semmi védelem. Lakáson biznicel, és ki tudja, még dolgozhat is mellette. Az is pénz.
2010. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Értékesítő, manager, politikus. A tegnap 23:08-os felvetése is jó.
2010. júl. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt észrevetted, hogy rendkívül sokat használod a "rendkívül" szót? Némi szerénységet is magadra eröltethetnél, ha már egyszer olyan marha intelligensnek hiszed magad. Menj el egy mensa tesztre és ha sikeresen teljesíted, akkor valóban gondolhatod magadról mindezt, de azt is próbáld szerényen viselni.


Szerintem tanulj tovább és keress valami normális pályát. Ne mások átbaxásából próbálj meg megélni, mert az hidd el nem az intelligencia fokmérője. A nagy dumádat meg kamatoztasd a csajoknál, de ne ez legyen az egyetlen "értéked", mert a nagy duma csak álca, legyen mögötte tartalom is - szerintem.

2010. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát... a leírt szövegeddel, "rendkívüli dumáddal" nem győztél meg, hogy lenne ilyen képességed. :)


De lehet ez volt a célod, és akkor nem beképzelt vagy, hanem baromi jó arc!


Tanulj filozófiát. Ott igazán megtanulsz érvelni, motiválni másokat, megtudhatod mi az igazi kommunikáció, és talán szerényebb is leszel. Sőt, az is fejlődik, ahogyan kifejezheted magad!


Üdv. Sz. :)

2010. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!