Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van valahol Pompejinek teljese...

Van valahol Pompejinek teljesen rekonstruált modellje? Ha igen akkor ezt hol tekinthetem meg?

Figyelt kérdés
Halottam, hogy Pompejiben Pompejiről csinálnak egy rekonstruált digitális modellt, ezt ha meg lehet tekinteni, akkor hol tudom megtenni? Vagy ha nem lehet ezt megtekinteni, akkor van valami alternatíva?

#modell #pompeii #Rekonstruált
2020. júl. 18. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobban magában Pompejiben. Sőt, ott az eredetit. Azt is, meg lehet tudni mi az, ami még a föld alatt van. Film sok van róla, a kiásott részekről lehet módszeresen videót is készíteni, a föld alatti részek leírásokból, általános városszerkezeti ismereteinkből tudhatjuk, de annak élethűsége kérdőjeles.
2020. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy magyarok csináltak vmi ilyesmit, de azért fizetni kell.
2020. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A legjobban magában Pompejiben. Sőt, ott az eredetit. "


1: Sajnos messze nem a legjobban. Az épületek többségének hiányzik a teteje, nagyon rossz állapotúak a falazatok, minden.


Viszont van mérethelyes 3D leképezés a Youtube-on klf házakról, azok némelyike igazán szép.

The house of Sallustus,

The house of Caecilius Iucundus,

Pompeii rediscovered, stb.

2020. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!