Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit tud egy nyomozó?

Mit tud egy nyomozó?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy bűnügyi nyomozó, orvos, tudós...stb és mondjuk én szeretnék minden olyan dologt megtanulni amit ők tudnak, akkor ezt hogy lehet? Van olyan könyvtár ahol ezeket meg lehet találni (pl.: Az orvosi tankönyvekben leírt dolgokat vagy a vegyészmérnöki tankönyven leírtakat ...stb)? Vagy interneten keresztül? Természetesen tudom hogy a gyakorlatot nem lehet elsajátítani és tudom hogy a megfelelő iskola elvégzése nélkül nem kezelhetek senkit...stb!!!

2020. aug. 13. 22:45
 1/2 anonim válasza:
Interneten megtalálható a tananyag 20-30%-a (rendészet esetében lehet több, mert a jogszabályok úgy tudom elérhetők). Viszont iskola nélkül nem fogod tudni elsajátítani.
2020. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Egy nyomozó ki tudja nyomozni mit kell tudnia egy nyomozónak! Furmányos, nem igaz?!


Amúgy szerintem ne akarj nyomozó lenni, könnyen rossz körökben találnád magad! Inkább élj átlagos életet! Komolyan!

2020. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!