Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kaphatnék véleményeket dianeti...

Kaphatnék véleményeket dianetika tanfolyamokról?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várok visszajelzést, akik részt vettek dianetika tanfolyamon és nem csak az ismerősük ismerőse mesélt róla. Negatív és pozitív vélemény egyaránt érdekel.
2010. aug. 15. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mer' az mi??
2010. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Szia! :-)


Igen, mennyit adsz? Akciót hirdetek! 1-et fizetsz, 2-őt kapsz! Siess, mert az akció csak a készlet erejéig tart! xD


Üdv:Showder! =)

2010. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazán építő jellegű kommentek .Köszönöm
2010. aug. 16. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

pozitív és negatív véleményem is van:

én egy rövid előadásukon vettem rész, viszonylag olcsón. (nem észveszejtő áron megvettem egy Hubbard könyvet is) Az előadás érdekes volt, a könyv már nem annyira...

Az előadáson már céloztak arra, hogy van ennél többet nyújtó programjuk is, természetesen jóval drágábban.

Pár év múlva újra kapcsolatba kerültünk, már nem tudom pontosan, hogyan, akkor a stressz-szintemet "mérték" (egy huzalokkal szerelt fémhengert kellett szorongatnom, megállapították, hogy valami nem stimmel körülöttem, de hogy az mi lehet, már nem árulták el. Más alkalommal aztán kitöltöttem egy kb. 100 kérdésből álló tesztet, arra sokkal később kaptam választ. Maga a kérdés-sor elég ellentmondásosnak tűnt, lehet, hogy a hasonló és az ismétlődő kérdések kontrollként kerültek bele, nem tudom már ennyi idő elteltével.

A kiértékelés érdekében el kellett mennem a dianetikai központba, ott töltöttem több, mint egy órát egy beszélgetéssel. Sokkal okosabb nem lettem, egy újabb könyvvel azonban gyarapodtam. Ha jól belegondolok, talán az időt sajnálom a legjobban...

2010. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!