Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudós szemmel mit gondoltok...

Tudós szemmel mit gondoltok Palden Dorje képességeiről?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
'Tudos szemmel' azt, hogy allit valamit, de ellenorizhetetlen, es ha fenyegetve erzi magat, agresszivan viselkedik, majd elutasitja a felelossegre vonast mert szerinte felette csak az istenek itelhetnek. Na, nekem ennyit eleg is volt elolvasni rola, hogy tudjam: csak a szokasos, spiritualis kontosbe bujt szelhamos, mint a tobbi Prandaskaharatiri Sriwathamaya mester meg Chakrawarthasuwamilan guru.
2021. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wadmalac ***** válasza:
82%

Szokásos szektás, önjelölt prófétás játék.

Lehet, hogy ő elhiszi magáról, amit állít.

Mindenesetre a buddhizmus nevében még soha agresszió nem történt, ő viszont többször is beleesett ebbe a hibába, követőivel együtt.


Innentől a legjobb jelző a hamis próféta.

2021. febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mojjo ***** válasza:
89%

"Mindenesetre a buddhizmus nevében még soha agresszió nem történt"


Sajnos de.

[link]

2021. febr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

#3:


Hát, úgy látszik, semelyik vallás nem tudja elkerülni, hogy hadizászlóra tűzzék "mentségként".

2021. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem elég volt a nevét elolvasnom, és rögtön arra tippeltem, hogy valami ezobajnok.
2021. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

LÁMA OLE NYDAHL: A NAGY PECSÉT

mek.oszk.hu › html

gondoljatok ránk szeretettel! ... Buddha már 2550 évvel ezelőtt megjósolt néhányat a mai modern tudomány ... saját lényegiségét, amikor a tudat szeme tükörbe néz, és megszabadítja önmagát. ... Buddha Gyémánt Út-tanításai szerint a tudat legkiválóbb képességei, mint az ... Palden Lámo) a legfontosabb védelmezők.


Dharma online - Buddhista Misszió

buddhizmus.hu › dharma-online

Tehát nem a képességekkel éri el az ember a megvalósítást, a szabadságot, ... Meditációs tartásban, behunyt szemmel üldögélek a párnámon, illetve ... kapta, amelyet Palden Atisa nyilatkoztatott ki, mikor meglátott egy elefánt formájú ... Mit gondoltok ezekről az emberekről: „Nem törődöm a gyerekeimmel, terhemre vannak.

2021. febr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit állít magáról? És mit tett (ami agresszív volt)? Hol hallottatok, olvastatok róla?
2023. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7. vagyok. Milyen képességei vannak az illetőnek és ti hol hallottatok róla?
2023. júl. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!