Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mem is Oswald lőtte ki Kennedy...

Mem is Oswald lőtte ki Kennedyt, mert nem is lehetséges onnan lelőni ahol elvileg a lövész volt?

Figyelt kérdés
Igaz ez az elmélet?

2021. ápr. 1. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"a helyesírás eltöpül" :D
2021. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
El El, ja!
2021. máj. 9. 07:59
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Oswaldot megölte Rub, még a bírói szakasz előtt, ő pedig egy gyorsan jött majrakban halt meg a börtönben, a kezelőorvosát viszont elütötte egy autó, stb...

38 valamennyire is érintett ember halt meg két éven belül


Kennedy, a hírek szerint a jegybank államosítására készült.

2021. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Láttam egy beszédét, és innen 2021-ben, és a mögöttem lévő nem hivatalos tanulmányokból, nemcsak pusztán érthető, amit mond hanem félelmetes is, továbbá az hogy kivégezték, csal alátámasztja az akkor elmondott dolgokat.

Bár nem is tudom, hiszen nem is akartam hinni a füleimnek, hogy ezeket kimondja egy politikus.

Úgyanis rájött, arra hogy a bankok az államok felett állnak és a politikusok úgy ugrálnak ahogyan ezek fütyülnek. A pénzuralmi rendszer átvette a hatalmat az államok felett.

2021. máj. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem a fő problémám az, hogy az elnököt a titkosszolgálat védi. Az elnökök elleni merényleteket a titkosszolgálat vizsgálta. Szerintem ez önmagában is elegendő sok összeesküvés elmélethez.
2023. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!