Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Sok sok milliárd ember élt,...

Sok sok milliárd ember élt, él a földön nem jöhetett létre olyan genetikai hiba, hogy valaki örökké éljen?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2021. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert a genetikai hibától független elmeszesednek az ereid és vérrög keletkezik benned stb.
2021. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Mivel az öregedés és halál nem úgy történik hogy egyszercsak bekapcsol egy gén, és emiatt megöregszel, nem.

A szervezeted, a szerveid gyakorlatilag elhasználódnak idővel.

2021. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

II. Erzsébet pont ilyen.

Akkor került trónra, amikor még élt Sztálin.

2021. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy történhetne ilyen.


342/F

2021. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Elméletben lehetséges mesterségesen meghosszabbítani az életet(génsebészeti szinten), talán a technika is létezik már valahol, de természetes úton kevés az esély rá, max. 120-140 évre lehet kitolni.
2021. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Elméletileg sem lehetséges örökké élni. Az emberi testben folyamatosan hibák keletkeznek, és ezek kijavítása soha nem 100%-os. Így aztán a hibák halmozódnak, és egy idő után a szervezet működését is befolyásolják.
2021. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Az esélye megvan, de elég kicsi. (kb Lottozni biztos pénz kereset ehhez képest) Ha meg is történne ilyen előb utobb elpatkolna balesetben. Evolucios szempontbol pedig sajnós nincs jelentös előnye.
2021. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Ha azt mondom hogy Rákóczi szabadságharc alatt is éltem már, és kurucok oldalán harcoltam?

Majd egy idő után észrevettem hogy nem öregedtem.

1.vh alatt Svájcban éltem, 2.vh alatt Angliában.

Kádár korszak végén jöttem vissza ebbe az országba.

Nem érdekel senki véleménye, és az sem miért alakult ez így.

Aki ír privit, elolvasom, de nem válaszolok.

2021. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Az öregedés egy nagyon összetett folyamat, az evolúció igen korai szakaszában már jelen volt, és az összetettebb szervezeteknek az egyik alapvető mechanizmusa. Régóta kutatják, és a mai napig vannak fehér foltok e téren. Nem elég egy-két mutáció, hogy egy ilyen komplex folyamat kiiktatódjon, és még működőképes is maradjon a szervezet. Olyan genetikai betegség van, ami felgyorsítja az öregedést, ez alapján az sem lehetetlen, hogy valamennyire lassítsa, de megszűnni nem tud csak úgy.
2021. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!