Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha 1 éve van kísérleti oltás...

Ha 1 éve van kísérleti oltás és nem tudhatjuk, hogy mi lesz a hosszútávú következménye, akkor miből számolták ki azok akik azt számolták, hogy 2-3 éven belül elhunynak az oltottak?

Figyelt kérdés
Mert ha nem tudhatjuk, akkor ezt se nem?
2021. máj. 14. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki számolta ezt szerinted ki?
2021. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
#1Ti nárcisztikusok vagytok a kérdezővel együtt és senki nem hal bele az oltásba.
2021. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Még egy zacskó mogyoróba is bele lehet halni. Te megmondó ember vagy, vagy csak most erről láttál videót és most mindenki az?
2021. máj. 14. 11:01
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Lemaradtam, melyik az a kísérleti oltás?
2021. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Elméletileg 2-4 év teszt alatt mind annak számít ezért csak rendkívülibe van engedélyezve.
2021. máj. 14. 11:20
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

"azok akik azt számolták"

Biztos, hogy a koronavírus oltásról volt szó? Nem lehet, hogy egy korábbi SARS/MERS oltásról?

2021. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
#3Megmondó ember vagyok.
2021. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Wadmalac ***** válasza:
100%

"2. Még egy zacskó mogyoróba is bele lehet halni."

Csak nem 2-3 év múlva, hanem ott helyben. Igazoltan.

Erős allergia esetén.


Pár gyógyszernek is lehetnek súlyos, akár halálos következményei. Túladagolás, sokévnyi folyamatos szedés esetén.


Ha, akik ezt a kérdésben említett borzalmas hülyeséget állítják, felmutatnak egyetlen olyan ismert (amúgy a mostani oltásokénak megfelelő tesztelésen átment) gyógyszert vagy oltást, ami egyszeri, alkalmi bevetés után évekkel öl meg bárkit, esetleg megengedhetőnek érzem, hogy tulajdonítsak neki annyi hitelt, mint annak, hogy egyszeri repülőút alatt kapott plusz kozmikus sugáradag fog engem rákkal kinyírni tíz év múlva.


És azok az értelmiségiek nem tudom, mit kezdenek azokkal az emberekkel, akik az oltás hiányába haltak bele tömegesen pár hét alatt.


Azért örülnék, ha lenne egy link, ahol látható, kik terjesztik ezt a közveszélyes ökörséget.


Amúgy értékelem a kérdésfeltevés kételkedő módját és egyben kérném a többi válaszolót is ezt észrevenni és így nem a kérdezőt oltani ronggyá.

2021. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

"2-3 éven belül elhunynak az oltottak"

Szerintem inkább valami százalékos valószínűségről lehet szó, nem arról, hogy hullanak a beoltottak, mint a legyek. :)

2021. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
6. Nem, ismerősöm osztotta meg, de elég önellentmondásos szerintem és kamu, mert honnan tudhatnák előre?
2021. máj. 14. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!