Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A világsajtó miért nem tudósít...

A világsajtó miért nem tudósít oly lelkesen a kínai Mars-expedíció sikeréről?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egy újabb fontos mérföldkő, ugyanis már nem az USA az egyedüli olyan hatalom, amely sikeresen küldött robotot egy távoli, idegen bolygó felszínére.

Emellett ez az űrverseny ismételt felélénkülését jelentheti, amely így előre viheti az emberiséget.

Viszont alig olvasok erről a nemzetközi médiában, pedig szerintem a címlapon kéne lennie ennek a sikeres expedíciónak.



2021. máj. 15. 20:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"kína előretör, de ha tényleg ő fog diktálni, nekünk biztos annyi"

Ezt pofázom én is régóta. Már így is RENGETEG csontváz van a Párt szekrényében (ha a náci berendezkedést kevernéd a szovjetekével akkor Kínát kapnád) és a sok észlény meg ujjong és ünnepel. Én meg csak nézek hogy "csak én tanultam történelmet???"

2021. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!