Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Pszichológiai szempontból mi...

Pszichológiai szempontból mi értelme van vagy lehet annak, hogy a Hupikék törpikék című rajzfilmsorozatban sok férfi (hímnemű) törpe van, míg nő csak egyetlenegy?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 09:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
83%

Nem hinném, hogy a kérdésed akár tudományos, akár épeszű lenne.

A rajzoló akart egy mesét csinálni jópofa kis törpékkel.

Ne ragozd túl.

2021. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

szerintem sem kell túlgondolni....


A hülye genderfetisiszták már belekötöttek....

2021. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Annak idején gyerekként néztem és most is néha belefutok, de sose gondolkoztam el ezen. De amúgy milyen igaz. Ráadásul azt az egyetlen nőt is Hókuszpók teremtette. Hogy szaporodtak akkor előtte, ha ennyien vannak, de nincsenek nők?
2021. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

3: MESE!


Ezt próbáld megérteni.

2021. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
A hupikék törpikék valójában hangyák, így akkor érthető, hogy miért csak egy királynő van a bolyban? :)
2021. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
bentlakásos konzervatív fiúiskolák tanulói sokszor ma is így gondolkodnak: a srácokkal ezernyi érdekes dolgot lehet csinálni, a lányok meg valami külön állatfaj, akik arra jók, hogy bután tetszelegjenek.
2021. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

"Pszichológiai szempontból mi értelme van"

Pszichológiai szempontból nézve:

1. az a fajta nő vagy aki mindenhol potenciális szexizmust lát mert a saját kisebbségi komplexusod mondatja veled hogy ez meg az szexista

2. az a fajta férfi vagy aki mindenhol potenciális szexizmust lát mert legbelül te nem tartod a nőket sokra és az emiatti rossz lelkiismeretedet próbálod kompenzálni azzal hogy mindenre ráfogod hogy szexista (addig se foglalkoznak azzal hogy te szexista vagy e)

2021. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
kislányként ez nekem fel se tűnt, nem érdekelt
2021. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
7 jóvanmá, nem kell mindenhol csúnya gonosz vérgőzös feministákat látni. és még te jössz azzal, hogy mások milyen komplexusosak és mennyire kompenzálnak...
2021. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha számít, Törpiri is lány.
2021. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!