Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Covid19 oltás vagy a vénás...

Covid19 oltás vagy a vénás drogok veszélyesebbek? Van értelme összehasonlítani?

Figyelt kérdés

Tökre beadatnám magamnak bármelyik vakcinát, de allergiás vagyok dolgokra pl. pollen vagy lendint szedek erre.


Regisztrálni nem merek, pedig nekem kéne mert kamionos vagyok és hamarosan megyek nemzetközibe , gondolom örülnének ha bemutatom, hogy én már védett vagyok. De ott van a kisördög, hogy mi van ha vesebeteg vagy esetleg szemproblémám vagy tudjam is én mi lesz a bajom.


Azért hasonlítanám össze droggal mert sok a drog fogyasztó és egyik sem lett egy szúrástól vesebeteg pl.


Annyjra parázok.. olyan jó lenne ha békén hagynák ezzel az embert, ma is 14 óra alatt 2 emberrel találkoztam és 3 méter távolság minimum megvolt.. plusz maszk anno meg csak 3 méter, legveszélyesebb amikor tankolok 2 méterre van a másik kúton a csóka, vagy a pénztár.. látod, magyarázkodok..


2021. febr. 25. 23:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Pollen vagy a vagyot otthagytam véletlen.
2021. febr. 25. 23:38
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme.
2021. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 EagleHUN ***** válasza:
100%
Értelmetlen összehasonlítás.
2021. febr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az oltást nem hiszem,hogy annyira veszélyes lenne,sőt,abszolút össze se lehet hasonlítani,azzal mint amikor valaki heroint lő be,vagy morfiumot szúr be önmagának.
2021. febr. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kb. azt kerdezted, hogy melyik a jobb, enni egy almat vagy kiasni egy hullat.


Oltatsd be magad, ha teheted, mert a nemzetkozi kamionozasban erosen javallott. ha vesebeteg lennel, tudnal rola, hidd el.

A pollen allergia nem igazan befolyasolja a vakcinazast.

18 eves korodig kaptal kb 30 alkalommal oltast, az elsot a szuletesed utan par oraval. Mindegyiket tulelted, pedig a sabin-cseppekbe joparan bele is haltak.

Szoval ne hisztizz, oltatsd be magad, csak elonyod szarmazik belole. Egyreszt a nemzetkozi utakon kevesbe valoszinu, hogy karantenra koteleznek, plusz, meg vedettseged is lesz.

(Mondjuk, a kinai es orosz vakcinat en hanyagolnam, mert nem bizonyitott, hogy vedettseget adnak, plusz, mert a FDA visszavont egy csomo kinai gyogyszert pl. Valsartan stb., mert rakkelto anyagokat talaltak - es ki tudja, mi van a vakcinaban)

2021. febr. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen az "oltás" a veszélyesebb.
2021. febr. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Ajjajjj
2021. febr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kínai meg orosz vakcina lenne úgy is amit kapnék. Valahogy csak Szíriát illetőleg bíztam az oroszokban, de az nem egészségügy.


Ajjajjj valóban.

2021. febr. 26. 08:17
 9/21 Wadmalac ***** válasza:
40%

"Valahogy csak Szíriát illetőleg bíztam az oroszokban, de az nem egészségügy."

Nézd, ha nem a tények érdekelnek, hanem a személyes félelmeid, akkor nincs miről beszélni.


Az orosz oltás 90% feletti hatásfokú és úgy néz ki, a Sinopharm kínai is.


Ha tényleg nincs benned nagy para, mint állítod (bár az orosz kétségeid azt sugallják, csak nem az a fontos, hogy mi a tényszerű veszély), regisztrálj, az allergiáidat ismered, oltás info vonalad felhívod, megérdeklődöd, ha lényeges, úgyis megmondják, hogy adott allergiákat kell-e jelezni az oltáshoz.

Ha ott tudják, hogy lehet emiatt probléma, fel tudnak rá készülni és akkor nem lesz probléma.

2021. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%
Több kollégámat a kínaival oltották be, semmi bajuk.
2021. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!