Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy nyerhető el az örök élet?

Hogy nyerhető el az örök élet?

Figyelt kérdés
Milyen babonákat ismertek ezzel kapcsoaltban? Miben hisztek? (Istenhívők menyországa kíméljen)
2010. aug. 24. 23:45
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
100%
Normális választ csak Jehova Tanúitól fogsz kapni(sorry). Szóval hajrá. Hja és ha erre a kerdesre a tudomanyon belul keresed a valaszt sztem bukta.
2010. aug. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én úgy nyertem el, mint Gorcsev Iván a Nóbel-díjat.


makaón

2010. aug. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
IDDQD
2010. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Legyél molekuláris biológus. Szerintem ez az ö szakterületük.
2010. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Elviekben mondjuk nem teljesen lehetetlen, végül is az adott, hogy folyamatosan fenn tudod tartani a tested anyagcseréjét (magyarán eszel-iszol, feldolgozod, fölösleget kiválasztod) tehát már "csak" azt kéne megoldanod, hogy _minden_ szöveted gyors regenerálódásra legyen képes, azaz folyamatosan pótlódjanak az elhalt vagy károsodott sejtek, különösen a kardinális szervekben (agy, szív, tüdő, máj, stb.). Attól persze még ugyanúgy meghalnál, ha mondjuk elcsapna egy busz, de ha vigyáznál magadra, akkor kvázi "halhatatlan" lehetnél.
2010. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

a Quake-ben Single Playerben regen ~ gomb (pontosabban a 0) megnyomasa utan beirod: /god, es halhatatlan leszel. O, azok a regi szep idok...:)

Vagy el lehetne erni, hogy a sejtek az orokkevalosagig megujuljanak. Azt hiszem, van egy gen a kromoszomakban, amely felelos az "elmulasert", a halalert. Ezt ki lehetne kuszobolni - gondolom. A virusok mondjuk orokke elhetnek, hiszen mindegyik sajat magat klonozza, szoval tok egyforma utodokat hoz letre (es tegyuk fel, nem mutalodik).

Legyel hires, elismert, olyan ember, aki valami fontosat adott az emberiseg szamara. Ott van Hippokratesz, akinek az orvostudomanyhoz fuzodo filozofiajat mind a mai napig hasznaljak. Es ez majd' 3000 eves.

Utazz fenysebesseggel...

2010. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nagyon egyszerű, előbb istenné válsz, és onnan már csak egy lépés...
2010. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért a tudomány rovatban kérdezed?
2010. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mostani formádban egyszer megszűnsz létezni, mint bárki és bármi a világon, de azzal hogy itt vagy, befolyásolod a környezetedet, ezzel pedig a Föld, mint rendszer további fejlődését. Ez elenyésző változásnak látszik, de hosszú idő elteltével oly jelentőségre tehet szert, -hogy összehasonlítva azzal az esettel, mintha nem lettél volna sohasem(ezt eddigi ismereteink szerint csak elméletben tárgyalhatjuk)- egy merőben különböző Földdel állnánk szemben. Ebben a kontextusban minden és mindenki örökké él. Az elmúlástól valójában csak az egonk retteg, pedig az épp oly természetes, mint a születés.:)

Én a világmindenség egységében, és önszervező képességében hiszek, ahol egyetlen molekula nem keletkezik, vagy bomlik fel hiába... Mi csak elenyésző részei vagyunk DE NEM HASZTALANOK, MERT OLYAN NEM LÉTEZIK!

A magam részéről -ha ez megoldható lenne- szívesen előrekukkantanék az időben, hogy lássam hová fejlődik a világ.:)

2010. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

tegnap 19:41


Szerintem jó hogy itt van. Sok embert foglalkoztatt szerintem a biológiai halhatatlanság.

2010. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!