Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Covid tehát tulajdonképpen...

A Covid tehát tulajdonképpen maga a zombivírus?

Figyelt kérdés

Az agyad bizonyos központjait írtja ki amelyek emberré tesznek téged, például érzelmi központok.


[link]


Ezáltal az ember tovább lesz fejlesztve (Ember 2.0) mert olyanná válik mint az urai, érzéktelen pszichopatává?


2021. jún. 19. 10:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10, 11


Elolvastátok a tanulmányt? Nem?


Akkor meg mi alapján papoltok mégis?

2021. jún. 19. 13:28
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tanulmányt? A linked egy híroldalt hoz be, azon belül is ezt:

"Coronavirus latest news: Third Covid wave 'definitely under way', says UK expert"

2021. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

13


Elnézést. Közben az oldal elmozdította a hírt vagy törölte.


Itt egy másik link


[link]

2021. jún. 19. 14:42
 14/16 Z003 ***** válasza:
100%

Eszerint a kutatás vagy pontosabban a cikk azt írja hogy okozhat, nem hogy okoz. Emellett ha okoz is az agynak csak egy nagyon specifikus részén teszi azt. Emellett ha jól értelmeztem a szöveget a tényleges kutatási anyag 394 emberből állt (ezek voltak azok akik elkapták és volt már a betegség előtti felvételük), ez orvosi körökben használhatatlanul kicsi mintabázisnak számít. Így erre nem feltétlenül kell tényként hivatkozni.

Emellett rengeteg élősködő/vírus okoz kárt az agyban vagy az idegrendszerben, így ez önmagában nem egyedi.


Az emberek visszanyerik a szaglásukat amint elmúlik a fertőzés, ha mindegyikük agya sérült volna akkor nem nyernék vissza vagy csak évek alatt. Meg nem tudom hogy jön ide a pszichopaták ők éreznek szagokat, az "érzéketlenségük" teljesen más természetű.


De nem látom hogy, honnan feltételezed hogy ez egy "zombivírus", mármint ha mondjuk a veszettségre mondanád azt megértem. De én nem látok hasonlóságot a korona vírus és a filmekben megismert zombivírus között (a még teljesen be sem bizonyított idegrendszeri károsodást leszámítva, de az még csak nem is elég kiterjedt).

2021. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Már rengetegen elkapták és senkiből nem lett zombi
2021. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szirty ***** válasza:

"Többek közt ezért szűnik meg a szaglás, ízlelés, mert elpusztítja az ezért felelős központot az agyadban."


Amikor meggyógyul a beteg, az agy elpusztított része "visszanő"?

Vagy hogyan lesz megint ízlelése és szaglása?

2021. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!