Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mennyivel nő a tanárok bére...

Mennyivel nő a tanárok bére gyakornokból ped.1-be lépve? (Egyetemi végzettségel)

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

bruttó 27060 ft-tal

Cserébe lesz 26 órád :D

2021. júl. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aha, akkor kb egy nagy nulla:)

Tanarkent milyen masodallast lehetne, szerintetek. A maganorakon kivul, mert az van.

De valami mas...

2021. júl. 29. 11:32
 4/9 sadam87 ***** válasza:
Nyugi, hogy ha jövőre tényleg 260 ezer forintra emelik a garantált bérminimumot, akkor te is ugyanúgy azt fogod kapni (+10% pótlék), mint a gyakornokok...
2021. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha most kezdtél, és meg tudod tenni, hagyd el a pályát.

Én nagyon vidéken élek és egyedül nevelem a gyerekemet, szóval nincs más lehetőség és a szüneteink is egybeesnek, így ez azért kényelmes. De amint nagyobb lesz, elhagyom a süllyedő hajót.

2021. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Januartol lepek ped1-be.Februarban minosultem.

Szeretem, de sajnos a fizu nagyon gyenge, ugy hogy alberletet fizetek egy magam reszere.

Gondolkodok, mi mast csinalhatnek? Otlet?

2021. júl. 29. 12:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Foldrajz-tortenelem szakos vagyok
2021. júl. 29. 12:10
 8/9 anonim válasza:
Sok függ attól, hogy merre laksz. Nagyvárosban kb. bármilyen irodai munkát el tudok képzelni. Egyszerre vagy ügyes humán és reál területen is, nyilvánvalóan jól fogalmazol, képes vagy logikus gondolkodásra, tanárként szert tettél mindenféle remek kompetenciára... és gondolom nyelvet is beszélsz.
2021. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Dunakeszin élek :)
2021. júl. 29. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!