Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Varju Beáta grafológusról...

Varju Beáta grafológusról valamilyen vélemény?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 10:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem valami sok, de legalább semmi rossz.
2021. dec. 7. 15:24
 2/11 A kérdező kommentje:
Különben egy mocskos szélhámos.
2022. márc. 29. 22:44
 3/11 anonim válasza:
Nekem sincs jo véleményem róla. Mit csinált veled? Elemzést kértél?
2022. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem. Tanfolyamon vettem részt. Futhatok a pénzem után, mint állítólag mások is. De egyszer még mocskosul meg fogja bánni, az biztos.

Miért? Veled mi volt?

2022. ápr. 6. 16:08
 5/11 anonim válasza:
Szintén tanfolyam. Írj privátban beszéljünk. Érdekel a történeted elmondom en is. Sajnos egyáltalán nem erte meg az árát a tanfolyam...
2022. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De te elvégezted?
2022. ápr. 7. 08:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Az grafológiának hirdetett módszertan számos területen az áltudományok ajtaját kapargatja. Sajnos.
2022. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bizony. Van benne valami, nem teljesen hülyeség, de egy nagy része csak belemagyarázás. Az ezotériához tartozik, vagyis kamu, mint a jóslás meg az asztrológia.
2022. ápr. 7. 14:24
 9/11 anonim válasza:
Itt nem az volt a kérdés kinek mi a véleménye a grafológiárol hanem hogy konkrétan erről a személyről. Aki tanfolyamra akar jelentkezni nála ne tegye mert nem éri meg. Egy nagy nulla és drága is. Rossz tanár már ha annak lehet őt nevezni. Az anyag amit elkuld az pedig egy kivonatos akarmi. Nem lehet abból semmit se tanulni és atlatni.
2022. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, bocsi, offoltunk, vagy mi ez. De véleményt azért csak írhatok, ha már én tettem fel a kérdést.

De ezek szerint téged is konkrétan csak lehúzott súlyos tízezrekkel. Rólam azt állította, hogy íráselemzésre alkalmatlan vagyok, miközben ő tanításra teljes mértékben alkalmatlan. Egyébként nálam ezt az aláírásom alapján állította. Az komoly, mi? Olyan hülye is, mint a segg.

2022. ápr. 8. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!