Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha kapok egy kisebb csomagot...

Ha kapok egy kisebb csomagot külfüldről (mondjuk 1 kiló alatti) akkor azt a vámon minden esetben átnézik, kibontják? Vagy csak szúrópróba szerűen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sose bontották ki
2010. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem bontják fel mindig, mert én már kaptam és küldtem is csomagot így, nem volt felbontva. Vagy legalábbis nem látszott rajta, hogy hozzányúltak volna. Bár az is lehet, hogy nagyon ügyesek. Talán átvilágíthatják és amelyik gyanús, azt bontják csak fel.
2010. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bontják ki. Ha az EU-n belülről jön, akkor meg még csak nem is lehet vámköteles.
2010. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az EU- kívülről érkező csomagoknál van gond, mert azokat átnézik a vámosok. Épp tegnap volt a talán a fókuszban, hogy az EU-n kívülről rendelt tollba, kulcstartóba rejtett kamerák behozatala bűncselekmény, és a vámosok megtalálják a csomagban.
2010. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma már olyan szkennelő és és egyéb eljárások léteznek, hogy nem kell felbontani ahhoz egy csomagot, hogy tudják mi van benne...
2010. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!