Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek erről az oldalról...

Szerintetek erről az oldalról lehet rendelni dolgokat magánszemélyeknek (tehát nem kutatóintézet vagy cég nevében) is?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 10. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van egy BSL-2 szintű laborod otthon a sufniban? Értesz az RNS-sel való munkához?


Ha nem, akkor hiába veszed meg, kb 5 perc alatt tönkre fogod tenni.

2021. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

11: mondtam már tegnap, valami ifjú Dexter, aki valahonnan kiókumlálta, hogy lehet ilyesmit rendelni a JRC-tól.... CSak ugye a feltételeket már nem volt képes megérteni. :)))


Mindegy, valami önjelölt víruskutató. :-D Azt hiszi, hogy a nagyanyó sparheltje mellett majd jól kimutatja, hogy a vírustesztek sz.rt sem érnek, bezzeg ő.... :-DDD

2021. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

@12 Nem teljesen értem, hogy honnan ered ez a toxicitás, különösen az alapvető tévedés forrására lennék kíváncsi. Igazából csak azért érdekel, hogy a valódi tudományos közösségből már csírájában ki lehessen írtani ezt a hozzáállást.


Tévedés alatt értem azt, hogy ha valaki pénzt, energiát és időt hajlandó ráfordítani, akkor az pont nem konteók gyártását fogja propagálni. Rengeteg kvalitatív kísérlet végezhető otthon, de mint leírtam korábban, ahhoz nem kell CRM.

2021. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!