Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megszűnik a földön az áramellá...

Megszűnik a földön az áramellátás, tönkremennek a műholdak. Hogyan tovább ?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb koronakidobódás a napunkból és itt fogunk tartani. Hogyan lehet megoldani, hogy másnap a boltokból hozzá lehessen jutni legalább az üzletben megtalálható dolgokhoz. Van erre valami vészforgatókönyv ? Hálózati ivóvizünk sem lenne valószínűleg.
2022. jan. 18. 00:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%

9#

"1989-es napkitörés" címén a google egy oldalnyi apokalipszis cikket adott ki, nem lettem nyugodtabb :D


Tudsz adni jobb forrást?


Igazából attól tartok, hogy egy ilyen helyzetet felkészülés nélkül kezeleni rémálom.

A magyar kormány pedig minden csak nem megbizható, pl a pandémia idején hogy lehet az, hogy nincs szappan a korházi mosdókban...

2022. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem is kell, hogy az elektromos hálózat tönkre menjen, elegendő, ha a kommunikáció megy gallyra. Ha eddig kártyával vásároltál és nincs készpénzed, akkor hogyan lehet megoldani a vásárlást ? Személyi igazolvánnyal , meg egy ígérettel, hogy majd kifizeted később ?
2022. jan. 18. 10:36
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

#11 ""1989-es napkitörés" címén a google egy oldalnyi apokalipszis cikket adott ki, nem lettem nyugodtabb :D"

és? én meg beírtam, hogy "sagittarius", és kiadott egy rakat horoszkópos asztrológus f.szságot (pedig a google algoritmus igazán tudhatná rólam, mennyire szeretem a csillagászatot és mennyi érdekes objektum van a nyilas csillagképben)

az internet tele van hatásvadász túlzásokkal, mert a gyanútlan/kritikátlan/tanulatlan emberek tömegével kattintanak rájuk.

2022. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

eddig a legnagyobb természeti katasztrófák is maximum pár napos kiesést tudtak okozni. ha esetleg annyira tartós áramszünet lenne, hogy az emberek készpénze elfogy, valószínűleg alternatív fizetőeszközök kelnének életre, például arany, tartós élelmiszer, ilyenek. az emberek túléltek olyan időket, hogy a reggel kézhez kapott fizetésükkel három nap múlva már csak a seggüket törölhették.

én jobban tartanék attól, hogy egy háború teszi gallyra az infrastruktúrát, mint egy napkitörés.

2022. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Vészforgatókönyv: fosztogatás.
2022. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13# Újra fogalmazom neked:


Nem hallottam még a 1989-es napkitörésről. Nem találtam tárgyilagos forrást.

Tudnál linkelni egyet?

Köszi!

2022. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!