Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Számomra ez tanulható lenne?...

Számomra ez tanulható lenne? És mennyi idő alatt? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok idén szalagavatózunk és hip-hopot táncolunk. Nem igazán tudok kézen állni, de nagyon szeretnék énis látványos elemeket belevinni pl. amikor a táncosok a kezükre állnak és visszaugranak.
2010. szept. 9. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

tanulható de ha nincs enyensuly érzéked akkor felejtős.kell izom,kitartás,valaki aki megtanit.

Az,hogy mennyi idő az egyén függő.

2010. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy tanulható, de az idő nagyon sok dologtól függ. Ha viszonylag átlagos testfelépítésed van, de nem tudsz kézen állni, az valószínűleg "agyban" igényel némi rádolgozást, amolyan "aha-élmény" szerű dolog hiányzik, lehet, hogy elég lenne fél óra megfelelően "biztonságosnak tűnő" környezetben, hogy ráérezz, mi a titka, lehet, hogy hetekig-hónapokig szórakoznál vele.

Meg vannak elemek, amik nagyon extrémnek látszanak, de ahhoz képest nem igényelnek akkora ügyességen/fizikai erőt, húgomék lindy-hopp-ot nyomtak, abban van egy-két figura, ami elég extrémül néz ki és mégis majdnem mindenki meg tudta csinálni az osztályban (konkrétan ami nekem nagyon megmaradt, az valahogy úgy nézett ki, hogy felugrottak valami elképesztő szögben a pasira, majd a pasi egy dobással fejre fordította őket, gyakorlatilag kézenállásba, utána meg vissza, de olyan sebességgel az egészet, hogy a szoknyájuknak sem volt ideje a nyakukba csúszni...), biztos vannak ilyenek hip-hopban is, szerintem érdeklődj akár a tánctanárnál. Meg persze tényleg vannak olyanok, amikhez elképesztő karmunka szükségeltetik, az nyilván nem megy egyik napról a másikra...

2010. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!