Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Elkezdtem érdeklődni a mesters...

Elkezdtem érdeklődni a mesterséges intelligencia iránt. Ajánlanátok jó könyveket ebben a témában?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem tudom, hová forduljak és hol kezdjem el megismerni ezt a témát. Jelenleg a tudásom egyenlő a nullával. Kezdőknek való könyveket szeretném, ha ajánlanátok.
2022. júl. 20. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Az MI elég bonyolult téma, fél évig tanultam az egyetemen, mégsem tudtam mást elérni a segítségével, mint készíteni egy apró játékot, ami ellen kellett játszani (hogy mennyire mesterséges, azt nem tudom, mert főleg jóságfüggvényekkel dolgozott).
2022. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ki mondta, hogy akarok bármit készíteni? Azt szeretném megérteni, hogy hogyan működnek, és hogyan működnek a humanoid robotok is. Arra válaszolj, amit kérdeztem. Ezért megy a lepontozás.
2022. júl. 21. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Ha valamit kérsz, akkor szépen kérd, és ne fenyegetőzéssel. Ez a taj paraszt hozzáállás!!
2022. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi a fenyegetőzés ezen? Nem a kérdésre válaszolsz, ezért lepontozlak. Ennyi.
2022. júl. 22. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!