Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek egy élő hazugság...

Hogyan legyek egy élő hazugságvizsgáló?

Figyelt kérdés

kezdek beleorulni a Hazudj ha tudsz sorozatba :D

van a sorozatban egy olyan teszt izemize gep ameik a sorozatban 0.35 masodpercig megvillantat egy erzest(arcon levo erzest) es utanna vissza es kikel valasztani hogy meik volt:felelem,idegesseg,megvetes stb. megszereztem enis egy ien programot , 0.15 mp re van bealliva , nemlehet amugy bellitani. Addig addig gyakoroltam mig 100% nem teljesitettem minden tesztet


hasznomra valhat valamikor ez? vagy mit tegyek evel ?

hasonlo programok? velemenyek ?


2010. szept. 21. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Ez így nem igazán pontos megoldás, vannak hatékonyabb módszerek is. Pl:

Az alanyt székbe kötözöd, csavarhúzót szúrsz a lábába, aztán kérdezel. Őszinte lesz, erre mérget vehetsz.

2010. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ez is egy megoldas :)).

de en maganeletrol beszelek .. feltudnam e hasznalni ,mire?

2010. szept. 21. 22:46
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem küld már el a programot mailbe, írj rám.
2010. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Őszinte lesz, erre mérget vehetsz."


A kínzással az a baj, hogy kimutatták, hogy a személy azt mondja, amit a vallató hallni akar, vagy amiről úgy véli, hogy hallani akarja. Tehát simán bevall bármit.

2010. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igen , de ha serul az arc vag barmien testres akadajozza a tesbeszed vagy arcleolvasast.. es ha pl hazudna vaamirol van ojan eset hogy a test ellentmond a mondotaknak es akkor fordtva csinalunk valamit pl balra nezunk jobbra mutatunk.. es ha kez ijenkor serulve van akkor mar ezt elcsesztuk..
2010. szept. 22. 00:03
 6/18 Ájhevnó ***** válasza:
100%
Bár a mimikából sok minden leolvasható, de a sorozatban ennek jelentősége eléggé el van túlozva, bár érthető, hisz erre épül az egész. Ennek ellenére én is csípem Lightmant:)
2010. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Te ilyeneken gondolkodsz? Inkább menj nyelvtan órára és tanulj meg helyesen írni!
2010. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Hát igen, ez az íráskép egy magas ingerküszöbű nyelvtan-nácinál is kivágja a biztosítékot, de ennyi hibát én már nem is mernék a tanulatlanságra fogni.


Nem pedzegették még, hogy diszlexiás vagy?

2010. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ne bántsátok, szerintem nem Magyar anyanyelvű.Ha tévedek, akkor valóban gáz.
2010. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"A kínzással az a baj, hogy kimutatták, hogy a személy azt mondja, amit a vallató hallni akar, vagy amiről úgy véli, hogy hallani akarja."


Csak jól kell kérdezni, például nem eldöntendő kérdésekkel.


"Ne bántsátok, szerintem nem Magyar anyanyelvű.Ha tévedek, akkor valóban gáz."


Lehet, hogy te sem (kis "m")? Egyébként a diszlexia nem gáz.

2010. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!