Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek egy élő hazugság...

Hogyan legyek egy élő hazugságvizsgáló?

Figyelt kérdés

kezdek beleorulni a Hazudj ha tudsz sorozatba :D

van a sorozatban egy olyan teszt izemize gep ameik a sorozatban 0.35 masodpercig megvillantat egy erzest(arcon levo erzest) es utanna vissza es kikel valasztani hogy meik volt:felelem,idegesseg,megvetes stb. megszereztem enis egy ien programot , 0.15 mp re van bealliva , nemlehet amugy bellitani. Addig addig gyakoroltam mig 100% nem teljesitettem minden tesztet


hasznomra valhat valamikor ez? vagy mit tegyek evel ?

hasonlo programok? velemenyek ?


2010. szept. 21. 22:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

1 romaniaban elek

2 hungarian 101 font kinem allom

3 helyesiras tema nem itt van ..

2010. szept. 22. 15:41
 12/18 Salx Narval ***** válasza:
Eltaláltad én sem vagyok magyar.Köszi (m)
2010. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

A helyesírás olyan, mint a rendszeres zuhanyzás. Hiánya végtelenül zavaró a környezeted számára. Ha viszont nincs vele gond, fel sem tűnik.


Ok, Romániából írsz, talán nem is Erdélyből. Nem is magyar billentyűzettel. A román helyesírás szabályai szerint a mondatokat nem nagy kezdőbetűvel írják? Mondat végén használnak pontot, vesszőt, felkiáltójelet? Tagmondatok elválasztására használják a vesszőt?


Esetleg ezek csak a 101 gombos magyar kiosztás szerint elérhető karakterek? A román nyelvben az "én is" kifejezésre van egy egybeírandó alak? Az "ilyen" az milyen logika szerint lesz "ien"?


Látod, ezek mind-mind olyan hibák, amik nem a billentyűzetkiosztás, vagy a román nyelv hatásai.


Ezek a te igénytelenségeid.

2010. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem , ezek a yahoo messenger-en megszokott roviditesek...
2010. szept. 23. 21:05
 15/18 A kérdező kommentje:
lecci , ne kerek tobb helyesirasos valaszt..
2010. szept. 28. 16:30
 16/18 anonim válasza:
42%
Baromi idegesítő, hogy olyanokat kell olvasnom, hogy így a helyesírás, meg úgy a helyesírás..Szép a magyar nyelv és művelni is kell, de a netes szlenget mindenki ismeri és használja. Kizártnak tartom, hogy az előző "oktató" mindent betűről- betűre leír. bocs, hogy ezt leírtam, de tetszett ez a téma és válaszolnom kellett.:) de milyen programról van szó?? Az engem is érdekelne. Nagyon sok oldalon fel tudod használni a képességeket, ha megtanulod, mert egy pupilla össze szűkülésből is le tudod vonni a következtetést
2010. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 viktoröcsi válasza:
Szerintem érdekes de ha nem ez a munkád akkor nem sok hasznát veszed.Talán a csajozásba mert észreveszed hogy szomorú vagy mérges.
2014. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Hel3na válasza:
Hallod-e, nekem is nagyon kene ez a program, en is kezdek beleorulni a "hazudj ha tudsz"-ba, kerlek, ha latod a valaszom, kuld el email-ben a programot, nagyon kene, koszi elore is :*
2015. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!