Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Németország a tudományos...

Németország a tudományos kutatások alapján hanyadik ország a világon?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben méred a tudományos kutatást. Ráköltött összegben, ráköltött GDP-arányos összegben, évente bejelentetett szabadalmakban, Nobel-díjasok számában. Miben?
2010. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindegyik érdekel a felsoroltak közül:D
2010. szept. 22. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehetnek annyira jók, ha azt vesszük, hogy a csodafegyvert 1944 óta, még máig sem találták fel.

Ez csak arról jut eszembe, hogy nagyon gyanús, miért pont Németország érdekli annyira az ifjúságot?

Lenne egy tippem, de nem árulom el.

2010. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

engem csupán azért érdekel, mert negyedrészt német vagyok, és gimi után ki szeretnék költözni

és nem vagyok jobbikos nagymagyar szval nem azért szeretem:D

2010. szept. 24. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

HDI-ben 22., az ilyen általános jóléti cucc, a GDP-je a 18. Na most ezzel mire mész? :D


"Ez csak arról jut eszembe, hogy nagyon gyanús, miért pont Németország érdekli annyira az ifjúságot?"


Mi gyanús ezen?! Engem Lengyelország érdekel, na ebből mit szűrsz le, ez is gyanús?

2010. szept. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

utolsónak

Nem csak beirtam a keresőbe, politika témában, hogy "Németország" és "Franciaország"

50-5 arányban a német nyert.


És az még az előtt gyanús lett, mielőtt elolvastam volna a kérdéseket. Utána meg már azt is tudtam, miért


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=73&keres..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=73&keres..

2010. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na jó, tényleg van igazságtartalma =) Szlovákiát sztem ne is próbáld beírni :D
2010. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!