Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Indult már valahol petíció,...

Indult már valahol petíció, aláírásgyűjtés a fakitermelés ellen?

Figyelt kérdés

Ez egy visszafordíthatatlan öko-katasztrófát okozó lépés. Valaki gondolkozik? Érdemesebb lenne bezáratni a téli hónapokban az iskolákat. Mi fontosabb? Hogy a gyerek bemagolja Rákóczi életét meg a sok felhasználhatatlan agyf@szságot ami manapság a tananyagot képezi (mint volt tanár mondom), vagy biztosítani nekik jövőt 20-50-100-200 év múlva is???

Természetvédelmi területek nagy részén tarvágás, a többiről ne is beszéljünk!

Magyarországnak nincsenek erdejei, ami van, arra nagyon-nagyon kellene vigyázni. Az alföld már sivatagosodik, a tavaink kiszáradnak, és ennél csak melegebb és aszályosabb nyarak jönnek majd.

Egy most ültetett fa nem fog tudni megmaradni, felnőni. Nem lesz ivóvíz, nemhogy erdőket öntözni.. A meglévőkre kell vigyáznunk, ott még folytatódhat az élet.

Én vállalom, hogy végigfagyoskodom az idei telet, elmegyek tüntetni, vagy bármit, csak ezt valahogy akadályozzuk meg! Elviselem az összes f@szságot, rezsitragédiát, inflációt, éhenhalást, benzinlopást, de ezt nem fogom. Amit most készülnek lépni, annak 100-200 év múlva is nyögni fogják a gyerekink a következményeit!



2022. aug. 5. 16:31
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
40%

"de ezt nem fogom"


De. :D

2022. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a fakitermeléses dolgon én is ledöbbentem.


Minek adták el a gázt Szerbiának, ha aztán meg nincs mivel fűteni, hitelt kell felvenniük és ki kell vágni az összes fát?!


Nem értem..., de bosszant!

2022. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

"100-200 év múlva is nyögni fogják a gyerekink a következményeit"


Már akinek lesznek. Nekem biztos, hogy nem :) Ezzel sem támogatom a fenntarthatatlan rendszert.

2022. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%
Ezt mindenhova betolod ma? Mi az aktualitása? Mi köze a rekreációs utazáshoz? Miért használsz trágár szavakat?
2022. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Utolsó, miről beszélsz?

De ezek szerint legalább másokat is foglalkoztat.

Azért használok trágár szavakat, mert dühös vagyok, elkeseredett, kétségbeesett és tehetetlen!

Neked maximum addig ér el az agyad, hogy ezentúl esetleg 1,5-ös tejet veszel, mer' az olcsóbb és majd nem tudsz januárban alsógatyában flangálni a panelban, fel kell venni egy kis trikót is, mer' sok a rezsi.

2022. aug. 5. 17:32
 6/31 anonim válasza:
0%

"Már akinek lesznek. Nekem biztos, hogy nem :) "


Jah nekem sem, ugyhogy leszarom a kornyezetet, klimavaltozast, nem kell aggodnom miatta. xD

2022. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

6, a véleményed nem kérdeztem, de jobb is, hogy nem örökíted tovább a génjeid, sőt, kérlek, maradj meg a mostani nézetednél!

Valaki a kérdésre válaszoljon már! Eddig senki sem válaszolt a kérdésre!

2022. aug. 5. 17:55
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
Függetlenül attól, ki van éppen hatalmon, az elmúlt 100 évben lassan, de folyamatosan nő az erdős területek mennyisége Magyarországon. Szóval szerintem azért kicsit túltolt a hisztid, pedig környezetvédő beállítottságú és kormányellenes vagyok.
2022. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem lesz ebből akkora káosz, de most szükség lesz a fára, különben az is megfizethetetlen lesz. Reméljük nem tart örökké a magas energia ár.
2022. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, szerintem a mostani esetből sokan tanulnak és kiépülnek majd alternatív gáz útvonalak, meg talán beindul a minden háton legyen napelem is. Most viszont szükség lesz az extra faanyagra. Ha nem lesz, akkor a szegényebbek mind megfagynak télen.
2022. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!