Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Este úgy feküdtem le, h...

Este úgy feküdtem le, h tudtam másnap reggel lesz egy fontos hívasom . Reggel ahogy felkellek rànèzek a telomra, és szinte egyből hivnak is. Màr többször volt ilyen. Ennek van bármi tudományos magyarázata? Intuíció? Véletlen?

Figyelt kérdés

Ezt ma 7ora 3 p kor történt. Nem szoktam ilyet korán kelni.Nem volt megbeszelve konkrét időpont sem, h mikor hívnak, csak annyi h reggel.

Az intuitív intelligencia mèrese?



#magyarázat #ezotéria #megérzés #Intuitív intelligencia
2022. okt. 26. 13:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Egy igazi orákulum vagy.
2022. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az a tudományos magyarázata, hogy a nagy számok törvénye. Milliószor nézel rá a telefonodra és nem hívnak. Párszor megtörténik, aztán túlagyalod és csodát látsz benne. Nincs csoda. Előfordul az ilyen.
2022. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Te is olyan vagy, mint anyám. Neki mindig van megérzése, pl. hogy a velünk - a gyerekeivel - történt valami. Van, hogy ilyenkor rá is kérdez.


Persze többségében kdierül, hogy nem volt semmi, de ha mégis, akkor azt ő megérezte.

2022. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ők az orákulumok, mert te tudod hogy hívni fognak, de ők érzik meg, hogy mikor keltél fel hmm..
2022. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt sokszor, hogy felkeltem ébresztő előtt 1 perccel. De ennél 100-szor több alkalommal az ébresztő keltett. Nagy számok törvénye.
2022. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4: A hívo tudatossan, màr ébren hivott.

5. ja igen... Az többször elofordult, h az ebreszto előtt kellek. Többször, mint utána..

2022. okt. 27. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a tudományok kategóriában teszed fel a kérdést, akkor a válasz: piszok mázli. Ha nem erre számítottál, akkor van erre külön kategória.
2022. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!