Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mekkora jelenleg a legfejlette...

Mekkora jelenleg a legfejlettebb, emberek által megalkotott mesterséges intelligencia IQ szintje?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ami nincs, azt elég nehéz mérni.
2022. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Egy AI IQ tesztben eleg eros lenne, hiszen nagyreszt mintazatfelismeresbol allnak, ami kb az AI legerosebb pontja. Az hogy egy IQ tesztet jol kitolt pl semmit nem mondana arrol hogy mast egyaltalan tud e csinalni.
2022. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Az AI a működési szegmensében elképesztően hatékony, az embert kenterbe veri, hiszen azért is csináljuk, ám egy intelligencia tesztet nem tudna kitölteni, annyira nem széles körű a kompetenciája.
2022. nov. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem ChatGPT-t. (Aki, igen, tud Magyarul)


- Mekkora az IQ szinted?


- Az IQ szintet nem tudom megmondani, mert egy nagy nyelvi modell vagyok, és nem rendelkezem emberi értelmi képességekkel. Az IQ szintet csak embereknek lehet meghatározni, és azt is csak egy szakember által elvégzett teszt alapján. A legfontosabb az, hogy az emberi képességek sokkal többek, mint az IQ szint, és sok más tényező is befolyásolja az emberi teljesítményt.


[link]

2022. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Ha kitöltetsz vele egy szöveges IQ tesztet, akkor max pontosra fogja kitölteni. Hatalmas tudás birtokában vannak az MI-k, de mégsem önállóak... jelenleg.
2023. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!