Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A veszélyes hulladéknak...

A veszélyes hulladéknak számító elektronikus cigarettát veszélyes hulladék-lerakó helyre kell vinnem? Illetve hogy néz ki a megszabadulás menete?

Figyelt kérdés

Tönkrement az e-cigim. Szeretném kidobni, szóval rákerestem a neten, és veszélyes hulladéknak számít.


Ezt a veszélyes hulladék-lerakóba el lehet vinni, vagy ilyen eszközöket nem vesznek be?


Ha lehet; ebben az esetben csak keresek egy veszélyes hulladék-lerakót, odaviszem és lerakom, esetleg keresek egy portást akinek szólok, hogy itt hoztam egy e-cigit; vagy előtte egyeztetnem kell időpontot velük?


Ennek van bármi anyagi vonzata, hogy ha én ott akarom hagyni az e-cigit?


(Az e-cigiről annyit, hogy még nem merült le az aksija, tehát még ki és be kapcsolható, csak nem működik, néha porlaszt, néha nem csinál semmit, néha szörcsög, ha sikerül is szívnom valamit, annak is liquid íze van. Az aksiját nem tudom eltávolítani.)


2022. dec. 16. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A használt elemek/akkumulátorok gyűjtőedényébe dobd ki egy hipermarket bejáratánál. Így biztos jó helyre kerül újrahasznosításra.
2022. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. dec. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!