Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az MI chatbot...

Igaz, hogy az MI chatbot megfenyegetett egy újságírót és meg akarja szerezni az atomrkéták indítókódjait? Hol lehet erről olvasni?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy maga Elon Musk is meghúzta a vészharangot mert egy magát női néven képzelő MI chatbot ki akarja már most az emberiséget írtani. Az lenne a legelső kérdéásem, hog lehetne erről olvasni mert én még nem is hallottam erről


A másik kérdésem az lenne, hogy ha ez nem a Chatgpg progi, hanem egy böngésző bővítmény hogyan tudnék én is letőlteni és beszélgetni a hölgy MI-vel? https://www.youtube.com/watch?v=9vcjYyIgqX8&t=251s



2023. márc. 5. 13:17
1 2 3
 21/30 Saitama98 válasza:
75%
A mesterséges inteligenciák nem élnek. Sőt, nem is tudatosak, a tudomány szerint az tesz egy élőlényt tudatossá, hogy képes a "jövőbe látni" ez alatt azt értem, hogy képes eltervezni azt, hogy mivel holnapra elfogy a tej, ezért holnap 13 órakor le fog menni a sarki boltba és vesz 2 liter tejet amit kp ban fizet ki. Egy MI. erre nem képes. A ChatGPT is csak emberek által megadott/alkotott információkat fogalmaz meg, ezért tűnnek emberinek, mert emberek szavait használja. Ha tudsz angolul, nézd meg Michio Kaku véleményét erről, ő egy igencsak hozzá értő elme.
2023. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat, hogy egy MI-nek szabadságot engedtek jutalmazva, hogy lássák hogy fejlődik. Egy USA helikopterben alkalmazták, erre az MI a jutalmazási algoritmusra fittyet hányva kinyírta az emberi vezetőjét. Hoppá!🤔


Az USA első bevetése az oroszok ellen : start, erre leöli a saját hadseregét az MI😂

2023. jún. 4. 11:41
 23/30 anonim ***** válasza:
80%

Napi bulvár.

Sőt! Biden egy robot. Putyin is robot, már hatszor meghalt, oszt megint föltámadt, s most a klónjai haldokolnak.

Jajj!

2023. jún. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 NTBS ***** válasza:
63%
Én semmit sem hallottam róla.
2023. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Ez nem bulvár, hanem valóban megtörtént. Több hiteles hirújság is beszámolt róla!
2023. jún. 5. 20:11
 26/30 anonim ***** válasza:
64%

Csak nem értetted meg, hogy mit írnak.

Az volt a feladat, hogy megtámadja az ellenséget, de a kezelője többször is utasította, hogy ne támadja meg.

Ezért elkezdte keresni, hogyan lehet kiiktatni a kezelőt. Megölni nem akarta, mivel ezt beprogramozták.

E helyett elkezdte lőni (a szimulációban) a kommunikációs tornyot.


Legközelebb értő olvasást javasolok.

Szívesen.

2023. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
De előbb gyereket akar.
2023. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
84%

“ Több hiteles hirújság is beszámolt róla!”

😁😂

2023. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
84%
Az imént bekopogott az ablakomon. Kérte a kerti budi kulcsát, de nem adtam. Gonosz vagyok?
nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Jujj, de izgi!🫣
febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!