Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Büntetendő, ha az ember az...

Büntetendő, ha az ember az ablakán kirázza a szőnyeget az utcára?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 10:04
 1/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ótvaros nagy paraszt dolog.
2023. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja az nem, hogy itt a üzlet előtt amíg az egyik bemegy vásárolni, addig járatják a kocsi motorját. Emiatt van sok por ! Ja az nem gáz !
2023. márc. 18. 11:33
 3/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Igazából az is türhőség, de számomra sosem volt ok, hogy ha valaki egy paraszt f@sz, akkor én is az legyek.
2023. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem azért van por a lakásomban , mert járatják a motort.
2023. márc. 18. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Boldog ember. Azt hiszi, ha nem járatnák, portalan lenne a lakása.
2023. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 120 éve létezik a porszívó.

Hallottál már róla?


1902. február 25-én megkezdődött a Hubert Cecil Booth által feltalált elektromos porszívó gyártása.

Igaz, az még akkora volt, hogy egy lovaskocsi vontatta.


Ma már akár robotporszívóval is portalaníthatod a lakást.

2023. márc. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szőnyeg ablakon való kirázását lehet szemetelésként is értelmezni, feltéve persze hogy a szőnyeg koszos, azért rázod.


A következő lépés, hogy a szemeteskuka tartalmát is fogod és kiszórod az ablakon.


Jogilag túl sok különbség nincs a kettő között.

2023. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a dolog attól függ, hogy a kirázott por zavarhat-e másokat, amíg kiülve ártalmatlanná válik a külső környezetben.


Nem hiszem, hogy csukott ablakos, hideg és/vagy szeles időjárásban problémát jelentene valahol egy kis rongyrázás. Az órákig vonyító porszívó is komoly problémát jelenthet egy társasházban - ezért a legfontosabb, hogy belátással legyünk a többi ember igényeire!

2023. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!