Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Agy kutatással/tanulmányozássa...

Agy kutatással/tanulmányozással ki foglalkozik a neurológus? (gondolom az idegsebész is kutatja de ő inkább "megszereli")

Figyelt kérdés
Sziasztok az agy tanulmányozással kutatással ki foglalkozik? Tudom hogy az idegsebész is, de ő ugye más, azt szeretném kérdezni ki az aki direkt kimondottan az agykutatással foglalkozik ez a munkája, köszi
jan. 29. 14:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem szeretnék butaságot írni, de szerintem ez egy elég speciális terület, kétlem hogy kimondottan agykutatókat képeznek. Valószínűbbnek tartom, hogy valami általánosabb területen tevékenykedő orvosnak( akár neurológus) egész egyszerűen ez a kutatási területe, azaz erre specializálódott.
jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sem a neurulógus, sem az agysebész nek foglalkozik agykutatással, ezzel - meglepö módon - az agykutatók foglalkoznak.
jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-2 köszi.


2 es van ilyen külön kategória?

jan. 29. 14:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, egy kutató a legtöbb esetben nem orvos, másmint legfeljebb elméletileg.
jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, azt hittem csak az orvosok kutatják.
jan. 29. 16:49
 6/14 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
49%
Miért érdekel téged az agyvelő ?
jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az agykutató tevékenysége kb ùgy viszonyul a neurológuséhoz, meg az agysebészéhez , mint az elméleti fizikusé a gépészmérnökéhez vagy a villamosmérnökéhez.
jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak úgy,nem akarok 6 os semmit ezzel, mozgássérült vagyok rengeteg szabad idővel, és mostanába ez kezdett érdekelni, ennyi.
jan. 29. 17:39
 9/14 A kérdező kommentje:
7es , ezt nem értem miért?
jan. 29. 17:40
 10/14 A kérdező kommentje:
6 os de ezt a kérdést csak azért irtam ki, mert nem tudtam ki foglalkozik ezzel, mindig azt hittem a neurológus meg az idegsebész.
jan. 29. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!