Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mikor fogják szerintetek...

HunLo kérdése:

Mikor fogják szerintetek megkisérelni azt ,hogy embert klónozzanak?

Figyelt kérdés

febr. 8. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
szerintem már megkísérelték.
febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Már rég megkísérelték, csak elvileg nem maradhat életben (tilos megtartani pár napon túl).
febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Talán az összes olyan fejlett országban alkotmány vagy törvény ellenes, ami erre képes lehetne.

DE! Kit érdekel a törvény? Én igazán nem hiszek se örült tudósokban, se összeesküvés elméletekben. De ez olyan könnyen megvalósítható, hogy én is csodálkoznék ha nem történt volna ilyen próbálkozás.

Nem egy országban legális a béranyaság, így az se nehéz, hogy valakivel kihordassák a módosított petesejtet. Majd még mielőtt megförmedne a csecsemő eltüntessék a hatóságok szeme elől. Egy ilyen kísérlethez úgyis kell egy-két orvos. Nem hiszem, hogy nehéz nekik kiállítani a hiteles papírokat arról, hogy pl tüdőgyulladás miatt hallt meg a gyerek.

febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Dolly birka 1996 és 2003 között élt. És ez nyilvános kutatás eredéménye volt. Kizártnak tartom, hogy a legszentebb grált, az ember klónozását ne oldották volna már meg, több helyen és többször.
febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Gondolom, 50 év múlva megtudjuk, hogy 2000 körül megvolt az első.
febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én találtam netflixen egy sorozatott.

Amiben egy szektát mutatnak be.

És az a lényeg ,hogy a szekta azt állítja ,hogy sikerült embert klónoznia.


Raël: A földönkívüliek prófétája

A netflixen fent van.

Ezt a kérdés feltevése után találtam.

febr. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!