Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha nagyon felfejlődik az ai...

Fuxoló kérdése:

Ha nagyon felfejlődik az ai akkor lehetséges lesz biológiailag közösülni vagy teherbe ejteni autónkat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá.

márc. 4. 02:01
 1/10 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Tessék?

Bármennyire fejlődik az AI, attól nem sok köze lesz az autóknak a biológiai léthez. A másik, hogy hogyan és miért akarod megd..ni az autódat, pláne teherbe ejteni?

márc. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Az AI nem biológiai alapú, tehát testileg mindig is inkompatibilis marad.


2. Szellemi szinten már folyik a megállás nélküli közösülés.


3. Az autó egy gépi berendezés, melyet elsődlegesen közlekedésre alkalmazhatunk nagy hatékonysággal. A régebben szintén közlekedésre alkalmazott ló, szamár, vagy a teve viszont alkalmas lehet számodra "biológiai közösülés" szempontjából!

márc. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Transzformers film erről szól csak nézed sokat és elhiszed jó.
márc. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Ki tudja, lehet hogy máris tart ott a technika. Próbáld ki.
márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma még előfordulnak próbálkozások, lásd [link] de az AI fejlődésével párhuzamosan az elektromos autózás is előre törőben van, azoknak pedig nincs a gifen látható autóhoz hasonló ivarszerve.
márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy ez ugrott be a kérdésedet olvasva:


[link]

márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Én autókra nem gerjedek, de szívesen tartanék itthon egy élethű, AI által vezérelt női androidot...
márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, csak azért gondoltam a lehetségességét annak ami a kérdésben szerepelt, mivel a szilárd szervetlen anyagokat mesterséges szerves anyagok is felválthatják.


Józan paraszti ésszel a jövőben, csak is ezt fogják mondani elméletileg: Extractor, vagyis az örlő szerkezet amivel összeházasodott az illető, feltéve ha nem zavarja a dolog, hogy egy lelketlen masinával áll össze, vagy, hogy az exe egy traktor miután cseréli.


Utánaolvasva, lehetséges lesz.

márc. 5. 04:42
 10/10 anonim válasza:
Mar csinalt fiat. Leirtam a tortenetet.
márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!