Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az orosz űrhajósnő teljes...

Az orosz űrhajósnő teljes üzenetét meg lehetne a neten hallgatni?

Figyelt kérdés
Volt egy orosz űrhajósnő, aki nem tért vissza. Titokban tartották, hogy ha nem sikerül akkor ne legyen szégyenben a kommunizmus. Van róla rádiófelvétel ahogy üzent a Bajkonurba rádión, hogy nagyon meleg van és baj van mondjanak tanácsokat nekik. Egy kis részét itt hallani. A teljes felvétel érdekelne. Nem tudom hogy hívják az űrhajósnőt. Mintha Trecskova név ugrana be. Köszi a választ 11:10 kor mondja a srác https://www.youtube.com/watch?v=nvIsj0748gQ&t=6s

ápr. 1. 18:15
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%

Nem túl valószínű, hogy igaz a történet, alighanem csak egy sima átverés.

Mindenesetre:

[link]

ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én magam is nagyon remélem, hogy ez csak a véletlenek összjátéka folytán alakult ki és nem hunyt el így senki.


Nincs esetleg egy magyar fordítása? Vagy youtubeon ahol le lehet fordítani? Így nem értem szegényt. Köszi

ápr. 1. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Tereskova megkerülte a Földet, simán lejött.


Aztán a Földön járt körbe, sok országba meghívták, ünnepelték.


[link]

ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Nyikolajev meg a férje volt. Ő is űrhajós.
ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!