Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy legyek produktív? Azt is...

Hogy legyek produktív? Azt is elfelejtem mit akartam reggel.

Figyelt kérdés

Az elején tisztázom hogy egy gimis srác vagyok, és mostanában a napjaim úgy telnek hogy csak vagyok.

Felkelek reggel, már fáradt vagyok és minden bajom van, ha eszembe jut valami hogy megkéne csinálni valamit, vagy eltereli egy másik gondolat, vagy mire kikelek az ágyból elfelejtem. (de ez csak 1 példa volt)


Úgy telnek a napjaim hogy felkelek, suli, hazaérek mint egy hulla és ülök, fekszek, videókat nézek.


Szóval ez a feledékenység, kedvtelenség, tehetetlenség, szinte mintha egész nap teljes agyi ködöm lenne.


ápr. 1. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem itt, hanem egy rendelőben lehet tisztázni, esetleg megoldani.
ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság. Vagy lehet majd ez még nyári bágyadtság, őszi levertség, vagy téli álmosság is.
ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátok, barátnő, hobbik, edzések, kirándulások, utazások, vagy találj bármit ami kimozdít ebből picsogós/semmittevős állapotból.

Szokás mondani hogy "teher alatt nő a pálma", talán ez rád is igaz lehet...

ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!