Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 hónapos fiamat éjszaka...

A 2 hónapos fiamat éjszaka elfelejtettem ki pelenkázni,most jutott reggel eszembe hogy nem cseréltünk pelust, nagyon tele volt már pisivel. lehet ebből bármi baja? Felfázás vagy valami?

Figyelt kérdés
Este 8tol reggel 6ig volt rajta úgyan az. Csak 1x ébred éjszaka a baba ezért felejthettem el...
2023. máj. 15. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja.
2023. máj. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose cseréltem egyik gyereken se pelenkát éjjel...
2023. máj. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem cserélek éjjel pelust hacsak nem kakukt be vagy nincs dugig de ez kb 100ból 1szer ha előfordult.
2023. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én minden etetés után szoktam, de ezekszerint túl sűrűn cserélem?
2023. máj. 15. 07:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nappal nagyon gyakran cserélem, éjjelvmeg egyáltalán nem, örülök hogy zvartalanul alszik meg mi is tudunk. Nem lesz semmi baja, ezek a modern pelenkák elég jól bírják, néhányszor előfordult hogy a derekánál kifolyt a pisi és át kellett öltöztetni .
2023. máj. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel én se cseréltem, csak felzavarja mégjobban... a mai pelenkák belül is alig érződnek nedvesnek csak feleslegesen szívatod magatokat.

Baja fixen nem lesz.

2023. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt kaki éjszaka, nem cseréltem. Csak akkor ha nagyon tele éreztem.
2023. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős korban szerintem én is etetésenként cseréltem pelust, de az éjszakát kb. ennyi idősen már végigaludta a kisfiam, így éjjel természetesen nem cseréltem pelust sem, sosem volt még baja tőle.

Egyébként Libero Touch pelust használunk, még nedvesnek is alig tűnik, ha végighúzom rajta az ujjam belül, gondolom a többi normálisabb minőségű pelenka is így működik.

Mikor jól tele van, akkor néha hidegnek érzem, ha picit később dobom ki, de szerintem míg rajta van, addig jó melegen tartja a kis teste, nem fázik meg tőle.

Nyugi, ki van ez találva! :)

2023. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz. Az enyém eleve 10-11 órát aludt éjjel (etetés sem volt). Nyilván nem keltettem fel pelenkázni.
2023. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak hozzaszokik h alvás közben esemény van, felebred a csere miatt jobban. Felesleges cserélni
2023. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!