Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik egy teljesen...

Csak nekem tűnik egy teljesen más világnak ez az egész 2020 óta?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom a választ. Mindenki teljesen máshogy él mára mint 2020 előtt...


De komolyan a 2020 effektus elég durva mármint 2024 felénél járunk és még olyan mintha most kezdődött volna 2021. Közelebb vagyunk 2030-hoz nint 2015-höz elég érdekes belegondolni, hogy mennyire gyorsan halad az idő és, hogy mennyire depresszív lett s világ 2020 után. Semmi nem ugyan az mint volt.


Én is teljesen más ember lettem a 2019-es én nem ismerne a mostani énemre se.


Szóval neketek milyen érzéseitek vannak ezzel kapcsolatban?



#idő #2020 #2024 #Világnézetet
ápr. 6. 21:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%
2020 óta úgy elbutultam, mint a s..g. :)
ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem olyan "érzésem" van, hogy a világ folyamatosan változik - tehát a feltett kérdés egy teljesen értelmetlen és szentimentális nyavalygás!
ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Én egyáltalán nem érzek változást. Mármint mindig, minden változik, a társadalom egyre rohad, de ez korábban is úgy volt
ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
33%
Ez szerintem már 2000 ben elkezdődött a mobiltelefonok tömeges elterjedésével.
ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem rohadtul nem él "mindenki teljesen máshogy". Miért is kellene? És de, rengeteg dolog ugyanaz, ami volt. Az idő múlását meg egye gyorsabbnak dogod érezni, ahogy öregszel, ez mindig is így volt.
ápr. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
86%
5 nek teljesen igaza van. Gyorsabbnak érezzük az idő múlását ahogy öregszünk😐
ápr. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki úgy szeretne élni, amihez fiatal korában szokott.

Ehhez képest a világ most gyorsan változik, azért érzed ezt.

ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5# úgy értem, hogy mindenki máshogy él, hogy az ember viszonylag nyugodt élete a világban való viszonylagos nyugalomnak vége lett az első karanténnal. Én pl és sok ember, akit ismerek azóta már nem éli meg úgy a dolgokat mint anno.
ápr. 7. 10:56
 9/13 A kérdező kommentje:

Másrészt a 2010-es évek nekem 14-24es éveim voltak. 2015-19 közötti évek tényleg 4 évnek tünt a 2020-24 pedig mintha 2 év alatt lezajlott volna.


2018-ban jelentkeztem én pl a Honvédségbe és 2020-ban volt az első Koszovói misszió, amin voltam és még tisztán emlékszek rá és mindig azt mondom, hogy áh az 2 éve volt pedig 4 éve volt. Nyilván nem gyorsult fel az idő viszont mivel a lényeg annyi, hogy a Covid alatt az idő lassúnak tűnt és szinte semmilyen emlék nem maradt meg az embereknek abból az időből de 2019-ből már igen így a 2019-es emlékek közelebbinek tűnnek mint a 2020 utániak, mivel azok nincsenek vagy nagyon halványak és kevés. Így mivel nincs, amihez kössük a 2020-21-22-23-mas éveket így azok mintha meg se történtek volna.


Persze vannak olyan események, amik megmaradnak pl valami fontos családi esemény vagy munkában esetleg az ukrán háborút kötöd 2022-höz de pár dolgok kívül semmi.

ápr. 7. 11:04
 10/13 A kérdező kommentje:
És ezt nem csak én mondom hanem több ezer ember így érzi kortól független
ápr. 7. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!