Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi a humor, vicc fogalma?

Arra lennék kiváncsi h az emberi agynak mi a vicc? Lehet valami meghatározás mi vicces mi nem? Valami törvény?

2010-10-31 20:55  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem nincs ilyen törvény vagy definíció.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2010-10-31 22:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de kiiváncsi lennék az emberi agy hogyan dolgozza fel ezt az infót. Mi történik a neutronhálózatban h ezt viccesnek találja

# 2/6Időpont 2010-10-31 22:09 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2010-10-31 22:38 Privát üzenet
Neutronhálózat? Gondolom elírtad, és neuronhálózat akart lenni...
Vicces az, ami felszabadult, pozitív érzéseket vált ki. Szerintem a beszédértő központ és a limbikus rendszer különleges kapcsolatáról lehet szó.
Hogy mi vicces, mi nem az, az egyéntől függ, teljesen szubjektív, de gondolom, ezt te is tudod.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2010-10-31 22:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát jah..elirtam köszi.
Az a kár h még közel sem értsük az agy müködését.
Érdekel az ilyesmi.

# 5/6Időpont 2010-10-31 22:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó ez a link amit küldtél! Köszi!

# 6/6Időpont 2010-10-31 22:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik olyan vicc, amin ha valaki nem nevet (vagy mosolyog), akkor depressziós?
Ezt hogyan lehet értelmesen megfogalmazni? Minden embernek szüksége van barátokra. Ez vitamin a léleknek. Ezért kell a humort is ápolni és hogy a barátok kultúráját előmozdítani...
Ez most valami vicc vagy hogy lehet?
Írnátok rövid, de vicces vicceket? , (ha lehet ne fa vicc legyen) (Írjatok lécci, még vicces filmeket is, amik elég viccesek, amin te is kifekdtél, és sok humor van benne,..
Ugye ez csak vicc?
Ez nem vicc. Mit láthattam?

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu