Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tippek a középiskolai felvétel...

Tippek a középiskolai felvételihez. (? )

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek. Ahová készülök, ott hétszeres túljelentkezés van. Minél eredményesebb szeretnék lenni, bár így nehéz lesz. Tippeket, stb. szeretnék "hallani". Esetleg mit olvassak el aminek hasznát veszem, vagy bármi amiről úgy gondoljátok hasznos.
2010. nov. 22. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

én most kezdtem a középsulit szal eléggé emlékszem a felvételire

én azt ajánlom h töltsél ki felvételi feladatokat innen: [link]

és ha odajutsz a felvételire nem izgulj! mer akk elszarod könnyen. és ha okos vagy és nehéz volt a felvételi akk nyugi mert másoknak is az volt. a 2 felvéti közt van 1 szünet akkor egyél csokit és beszélgess a haverjaiddal.

mindent olvass át amit leírtál a felvételire

a matekon azokat csináld meg amiket tudsz utána jöhetnek a nehezebbek.a szóbelihez pedig kérd a tanárod segítségét és olvass át minden könyvet amit vettetek és ne izgulj

2010. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vok jelöld be a felvételi lapon amit adtak vagy adnak (az iskolák sorrendje) hogy az első legyen az a suli ahova a legjobban menni szeretnél és legyen utoljára 1-2 biztonsági suli. ne csak 1-2 sulit jelölj be hanem töbet is (ebbe anyukád és a tanáraid is tudnak segíteni)

bocs a helyesírási hibákér

2010. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

gyyakorolj,

nem tudom h jársz e felkészitőre,de van olan ahol 500ft ba kerül,pl Bókay

egyetértek az előtem íróval

2010. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!