Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit írnátok egy olyan fogalmaz...

Mit írnátok egy olyan fogalmazásban hogy A JÖVŐ?

Figyelt kérdés
Részt veszek egy nemzetközi projektben és erről a témáról kéne írjak egy dolgozatot de nekem nincsenek ötleteim.Kösz a segítséget.
2011. jan. 6. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Technikai fejlődés, etnikai, szociális változások, kultúra.
2011. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem egy olyasmi téma lehet jó lenne, bár ez elég mélyre ható, és nem tudom, hogy ilyesmire gondoltál, de talán arról lehetne írni, hogy a tudatunk, tudatosságunknak jut tér, vagyis az kerül előtérbe mind vizsgálódás, mind fejlesztés szempontjából, mert most ugye eléggé az anyagiságban(nem konkrétan a pénzről beszélek) merülünk el, pontosabban abban keresünk megoldásokat a jövőnkre nézve, és lehet a tudatunk, az eszünk, értelmünk, az elménk rejti a jövő kulcsát, amivel nem nagyon foglalkozunk komoly szinten, és emiatt kikerülünk egy nagyon fontos jellemproblémát, az önzést, aminek elejét vehetnénk, egy kis munkával, gyakorlással, egy kis bátorsággal, hittel, józansággal, nyitottsággal. :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindez kiélezi világunk 7 gondját: a klímaváltozás egyre több kárt okoz ,még nagyobb lesz az igény a természeti erőforrások iránt, a pénz az olajban gazdag országok diktátoraihoz áramlik, új energiaszegénység alakul ki, és a Föld biológiai gazdagsága gyorsan szűkül,nagy lesz a népességnövekedés, a rohamosan fejlődő technika.


idéztem a dolgozatomból.Van még egyéb probléma szerintetek?

2011. jan. 6. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:

annyira nem vagyok én kiélezve, de bízom a te szavadban, és ha jó a szemed észreveszed, hogy igazából mentális, azaz hozzáállásbeli probléma van, mivel nem igazán tudnak együttműködni a felek egymással, a másik fölé akarnak licitálni és sorolhatnám, ez pedig azért, amit leírtam az előző válaszomban...közben nem is szúr nekik szemet, hogy hova tart az emberiség. idővel észreveszik úgy is. én csak adtam egy ötletet, hogy hogyan csempésszünk bele a dolgozatodba valami jót is, ugye a rosszak mellé. :)


üdv és sok sikert az írásodhoz

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jónak tartom amit írtál és bele is írnám a dolgozatomba de ezt én képtelen vagyok megfogalmazni saját szavaimmal ezért ha lenne kedved hogy megfogalmazd nekem hogy bele tudjam írni nagyon hálás lennék.
2011. jan. 6. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:

szia itt vagyok.


annyi lenne a kérésem, hogy bár nem tudom mikorra kellene ez neked, de én hiába fogalmazom meg a dolgot, ha nem érzed át, akkor nem biztos, hogy bele tudod komponálni az írásodba ezt. szívesen segítek, csak jó lenne a te elképzelésed is, és összhangba rakás. írd meg ide, hogy mikorra kell a dolog, és akkor összeszedem magam, és írok neked egy összefüggő szöveget, csak jó lenne valami, amiből kikerekíthetem a dolgot. arra gondoltam, hogy felsorakoztatni a különböző problémákat világszinten, és abból levezetni, hogy mekkorát téved valószínűsíthetően az emberiség, és felépíteni egy szép jövőképet.


üdv és várom válaszod

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!