Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egri csillagok: Hogyan fogalma...

Egri csillagok: Hogyan fogalmazzam meg Cecey Éva jellemét fogalmazásban?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, aki tud segítsen, nagyon sürgős lenne!

Hétfőn fogalmazást kell írnunk az Egri csillagok egyik szereplőjével. Én Cecey Évát választottam. A fogalmazás kb. olyan legyen, hogy másfél oldalra elférjen. Szóval ne legyen olyan rövid, de ne legyen olyan hosszú sem. :D Köszönöm szépen! :D


2011. ápr. 30. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a te házid. Oldd meg magad. Ha nem gondolkozol el rajta, akkor sosem fogod tudni megtanulni.
2011. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Figyelj, ez az oldal azért van , hogy amit nem tudunk azokra a kérdésekre itt választ kapjunk. De azért örülök, hogy valaki elolvasta legalább a kérdésemet! :D
2011. ápr. 30. 10:57
 3/5 anonim válasza:
39%
Esetleg kezdd azzal, hogy elolvasod az említett könyvet. Ez az oldal pedig nem azért ven, hogy másokkal írathassátok meg a leckéteket.
2011. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.


Az oldallal kapcsolatban pedig félreértésben vagy. Ez az oldal azért van, hogy te kérdezhess, de ez nem jelenti azt, hogy aki itt van, annak KÖTELEZŐ válaszolnia. Neked kérdezni van jogod, a válaszolóknak viszont joguk van eldöntani, hogy mit válaszolnak. Én mindenkinek segítek, aki segítséget kér, de már ne haragudj, amit te kérsz az nem segítség, hanem helyetted dolgozás. Olvastad egyáltalán a könyvet?


Továbbá sem ez sem semmilyen más oldal nincs azért, hogy te jogtalan előnyöket szerezhess. A házid megíratása és a jutalom bezsebelése bizony jogtalan előnyszerzés, szerzői joggal való visszaélés, csalás. Az itteni válaszolóknak nem hogy segíteniük kell téged ebben, hanem igyekezniük kell meggátolni.

2011. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekünk is ez volt a házi ha én meg tudtam oldani úgy hogy előtte else olvastam és nekem 4 oldal lett Cecey Éva akkor te is meg tudod
2011. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!