Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeretnék felvételizni. Az...

Szeretnék felvételizni. Az érettségi követelmények: biológia v. magyar v. matematika v. történelem v. egy idegen nyelv. Akkor biológiából kötelező érettségiznem ha ide szeretnék felvételizni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. A v betű a vagy szó rövidítése, aminek az a jelentése, hogy választási lehetőséget kínál fel a felsoroltak közül.
2011. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a v a vagy szó rövidítése. Csak azt nem tudtam hogy a tantárgyat az egyetem választja ki vagy én. Köszönöm
2011. jan. 20. 00:07
 3/8 anonim válasza:
Matekból, magyarból töriből és idegen nyelvből amúgy is kötelező érettségizni, és ezekből a legjobb 2-t fogják nézni (már ha duplázással vesznek föl). Bioszból csak akkor kell érettségizned, ha úgy gondolod, hogy az sikerülne a legjobban.
2011. jan. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Akkor biológiából kötelező érettségiznem ha ide szeretnék felvételizni?"


Nem kötelező

2011. jan. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de érdemes. Úgy is kell egy választott tárgy. És minél több felvételi tárgyból érettségizel, annál több a lehetőség magas pontszám szerzésére.

Hiszen a legjobb kettőt nézik.

Csak nem pszichológia?..

2011. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen pszichológia :) Amúgy tavaly már csináltam előrehozottat infóból. Nem tudom még, lehet megcsinálom biológiából is.
2011. jan. 20. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az, akkor lenne az, ha úgy kezdődne, hogy biológia ÉS magyar v. matematika etc. :)
2011. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te választasz a felsoroltakból kettőt, nyugodj meg:)
2011. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!