Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nemrég találtam a neten egy...

Nemrég találtam a neten egy ilyen filozófiával és egyéb dolgokkal kapcsolatos blogot. Mit gondoltok róla, mi a véleményetek erről a blogról?

Figyelt kérdés
Ez az: systemandbackgroundism.blogspot.com
2011. jan. 27. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nemrég csináltam egy egyéb dolgokkal kapcsolatos blogoz. Mit gondoltok róla, mi a véleményetek a blogomról?"


Problem?


Amúgy direkt vettem ki a filozófiát, mert az minden, csak az nem.

2011. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most mi van? Egyrészt érthetetlen amit írsz, tanulj meg előbb összerakni egy mondatot. Másrészt annyit sikerült leszűrnöm belőle, hogy szerinted nincs köze a blognak a filozófiához. Ezt miből gondolod? Végigolvastad talán? Azt mondtam, hogy filozófia, és EGYÉB. Tehát nem CSAK filozófiáról szól. És egyébként ha belemerülnél, rájönnél, hogy nagyon is van benne filozófia, az oldal 80-90%-a arról szól. Igen, új megvilágításban, de ez inkább pozitívum mint bármi más. És a filozófia pontosan hogy új gondolatok létrehozásáról is szól, hogy mi a véleményed nagy kérdésekről. Megbocsáss de ez nagyon is filozófia. Szerintem nem olvastad el...
2011. jan. 27. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfogalmaztam a kérdést. Ha a te blogod, akkor miért nem azt írod? A filozófia pedig nem ott kezdődik, hogy vannak gondolataid a nagy kérdésekről, mert akkor a kisfiam is filozófus, ugyanis egyszer elmondta mit gondol a szeretetről. Ahhoz, hogy filozófiának hívd gondolataid, rengeteg tudásnak kell, hogy birtokában légy, és először meg kell, hogy ismerd mások véleményét, és ha a te nézeteiddel egyik sem egyezik, na akkor van szükség annak leírására, én is tudósnak mondhatnám magam, miközben középiskola után talán 10 képletet tudok mondani.
2011. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző válaszolónak: a filozófusok és a gyerekek között sok a hasonlóság.
2014. máj. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!