Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Egyre több a...

Mit gondoltok? Egyre több a földrengés? és mitől? Nem vagyok hülye, de mi van ha valami igaz a 2012-ből?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 23:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
bizony, eljön a 12 ....
2011. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

m.o.-n a balatonnál fut egy törésvonal.A Balaton alatt fut a déli parton egészen borsod megyéig.Vszínű megmozdultak a lemezek és azért lehetett.Ahol nincs törés ott nincs földrengés.San Francisco is törésvonalra épült,azért vannak ott gondok,csak ott más dolog hogy szárazföldi lemez ütközik óceánival vagy szfi szfi-vel.Ezért süllyedt meg a balaton és ezért jött létre a Dunántúli hegység.A lemez bebukott a másik alá és felnyomta és megsüllyedt majd évek alatt feltöltődött.


Am. a Földközi tenger medencéje egyre kisebb.Közeledik az Afrikai lemez Európához.

2011. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, egyre több. Tegnap egy sem volt, ma már egy. Mi van ha holnap már kettő lesz?
2011. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

ezek mind jelek hogy közeledik a világvége , vagyis hogy már az utolsó időket éljük .. nem pont a 2012-re gondolok mert abban nem hiszek h a maják fogják megmondani poontosan hogy mikor lesz a világvége, mert az Isten az alfa és az omega, a kezdet és a vég.. az ő hatalmában van az idő is ..csak az Atya tudhatja pontosan hogy ez mikor lesz, ember nem tudhatja.. csak érezheti hogy közel van meg esetleg a jeleit láthatja maga körül .. Olvassatok Bibliát, abban több rész is van a világvégéről és az utolsó időkről .. és annak jeleiről .. pl földrengések, éhinségek, zavargások .. amik mind- mind megvannak a mai világban .. olyan helyen , ahol még sosem volt szinte mostanába és ugy ahogy még sosem volt .. magyarországon is mi ez például .. meg egyiptomban ez a nagy demonstráció..

Biblia Máté evangéliuma 24. fejezet....

2011. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Milliószor le lett írva itt a gyakorin is, de hülyegyerekeknek még egyszer:


Semmivel nincs több földrengés/vihar/vulkánkitörés, mint régebben, csak jobb a hírközlés, ergo többről tudunk.


Ma volt egy rengés Magyarországon, sokmindenki beszart tőle, de ebből azt a következtetést levonni, hogy 2012-ben világvége, na ez már idiotizmus.


Aki valóban hisz a világvégében, annak a következőt ajánlom. Minden ilyen személy írassa rám az összes vagyonát azzal a kikötéssel, hogy csak 2013 januárjában száll rám a tulajdon, azaz 2012 végéig mindenki használhatja a vagyonát. Aki ezt megteszi, az nyilvánvalóan biztos a dolgában, hiszen szerinte 2013 már nem lesz e világon, tehát nyugodtan nekem lehet adományozni mindent. Aki erre nem hajlandó, az szépen fogja be a száját mert csak műmajrézik meg idegesíti a többieket, de igazából ő is tudja, hogy semmi nem lesz 2012-ben.


Szóval kezdjük a kérdezővel: mit íratsz rám 2013-tól?

2011. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Folyamatosan voltak eddig is -.-"


[link]


Májusban a környéken is volt érzékelhető rengés, de átaludtuk :D


"Magyarország területén évente 100-120 kisebb (mint 2.5 magnitúdójú) földrengést regisztrálunk az érzékeny szeizmológiai hálózat segítségével, melyek nagy része nem éri el az érezhetőség határát. A rengések gyakorisága alapján az ország területén évente négy-öt 2.5-3.0 magnitúdójú, az epicentrum környékén már jól érezhető, de károkat még nem okozó földrengésre kell számítani. Jelentősebb károkat okozó rengés 15-20 évenként, míg erős, nagyon nagy károkat okozó, 5.5-6.0 magnitúdójú földrengés 40-50 éves intervallumban pattan ki."

2011. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok hülye, de mi van ha valami igaz a 2012-ből?"

DE, sajnos tényleg hülye vagy, ha ebből elhiszel valamit.

Mondanám, hogy gondolkozz... de ugye hülyéknek ez nem megy.

Tudod mit? Írasd rám a vagyonodat, úgy, hogy csak 2013-ban kapjam meg. Neked mindegy, nem? Ha 2012-ben úgyis itt a világvége...

Ha meg nem iratod rám, akkor egy szót sem akarok hallani többé, mert akkor te sem hiszed el, csak a balhé kedvéért mondod.

2011. jan. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző: Nézd meg 00:42-t. Az vogyok én. :) Hát nem egy srófra jár az agyunk?
2011. jan. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Egyre több? Szerintem egyre kevesebb. Tipikus médiahiszti. Azért, mert most volt egy enyhe földmozgás - amiből midnen évben van 2-3 az országban - már egyből mindenféle mendemondához kell kapcsolni.
2011. jan. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok? Egyre több a földrengés? és mitől? Nem vagyok hülye, de mi van ha valami igaz a 2012-ből?


semmit sem állítottam csak kérdeztem az,hogy egyre több a földrengés nem állítottam, hanem kérdeztem.

és lehet tényleg hülye vagyok, nem fogalmaztam egyértelműen?nos,az hogy 2012 a világvége én se hiszem, DE ha eljön, így kezdődik?aki megint csak hülyézne kérem hagyjon, köszönöm az éértelmes válaszokat, mert olyanokat is kaptam.

2011. jan. 30. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!