Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem angolra?

Valaki lefordítaná nekem angolra?

Figyelt kérdés
Az XY szakközépiskolába jártam, itt is érettségiztem. Jelentkeztem az XY egyetemre, XY karára, de sajnos ponthiány miatt nem vettek fel. Így muszáj voltam egy évet halasztani, most májusban pedig újraérettségizni matekból. Remélhetőleg idén több pontom lesz, és szinte garantáltan felvételt nyerek.
2011. febr. 7. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
I studied in the XY technical college, and I also graduated there. I applied for XY university, to the XY lever, but I hadn't enought points, so they didn't pick up meg.
2011. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első XD
2011. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
I went to the XY High School, where he graduated. Enrolled in the University of XY, XY faculties, but unfortunately have not been included because of ponthiány. So I had to be postponed for a year, I graduated in May and again at math. Hopefully this year will be more points, and almost guaranteed to win admission.
2011. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
az igen..ennyit nem tudsz lefordítan és íg yakarsz meni tovább tanulni gratulálok...amúg yvan fordító progamok aneten mint webfordítás, vagy google translate....
2011. febr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves barátom, köszönöm a kedves válaszodat. 2 éve tanulok angolt, magántanárral mert a suliban csak 1 nyelvet tanultunk és az a német volt. csak szerettem volna egy tutijó fordítást belőle a nyelvvizsgára. miért kell már, hogy egyből járjon a szád?
2011. febr. 13. 01:15
 6/6 A kérdező kommentje:

és köszönöm annak aki lefordította nekem!:)

Egyébként a google translate és az egyéb fordítók szart sem érnek, nagy nyelvmájer lehetsz te is ha ezeket ajánlod... ;)

2011. febr. 13. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!